Search

Vara/sudraba aproce no svētas vietas


Piedāvājam pasūtīt no ļoti nozīmīgas, svētas vietas Himalajos Jums atvest to, ko esam ieguvuši sev. To, kas mums pašiem ļoti patīk.

Piegādes laiks apmēram 3 nedēļas. Lai veiktu pasūtījumu jāveic priekšapmaksa 28 eur par aproci un, ja vēlaties enerģētisku uzlādi, papildus ziedojums pēc brīvas izvēles. ( Konts: LV27HABA0551020185522 Agnese Ziediņa- Zariņa)

Jau ļoti sen sev vēlējos vara aproci, jo varš ir ļoti labs veselībai. Enerģētiskā līmenī tieši varš ir mans vismīļākais materiāls no visiem.

Tagad esam atraduši tieši tādu aproci, kura patīk visvairāk. Augstas kvalitātes. Der gan lielai, gan mazai rokai, gan vīrietim, gan sievietei.

Materiāli: vara aproce, sudraba uzraksts „OM NAMAH SHIVAYA”.

Spēcīga, dziedinoša mantra fiziskai un garīgai veselībai. Sniedz mieru sirdij un līksmi dvēselei. Tulkojuma nozīme- Es pazemīgi piesaucu Dieva vārdu.

Om Namah Shivaya ir ļoti varena mantra. Lai skandētu šo mantru, nav vajadzīgi nekādi rituāli, nedz ceremonijas, nedz tā ir jāveic labvēlīgā laikā noteiktā vietā. Šī mantra ir brīva no jebkādiem ierobežojumiem. To var skandēt katrs, jauns vai vecs, bagāts vai nabags, un neatkarīgi no cilvēka stāvokļa tā viņu šķīstīs.

Cena: 28 euro ar bezmaksas piegādi pa pastu uz jebkuru vietu, vai saņemot klātienē Rīgā. (Iespēja saņemt uzlādētu aproci ar veselības, mīlestības, pārticības enerģiju- līdzīgi, kā ir Om kuloniņi un sudraba ķēdītes. Jautāt atsevišķi- atlīdzība par šo darbību, ziedojums).

Varš: pētījums konstatēja, ka vara virsmas nogalina 97% slimnīcās atrodamo ITN baktēriju, kas var izraisīt infekcijas, līdz ar to varš par 40% samazina inficēšanas iespējas.

Cilvēce jau ļoti sen zina, ka varš ir metāls, kam piemīt dziedinošas īpašības. Senajā Indijā ar to ārstēja ādas slimības un acis. Dažādas varu saturošas zāļu receptes bija visas pasaules ārstu arsenālā. Par metālterapiju zināja jau Aristotelis un Galēns.

Arī Krievijā kopš senseniem laikiem varš ir lietots ārstniecībā. Ar to ārstēja radikulītus, poliartrītus, sasitumus un kaulu lūzumus, epilepsiju, kā arī daudzas citas slimības, pat holeru. Un ne jau velti! Bija ievērots, ka briesmīgajos holeras gados vara lietuvju strādnieki, kā arī vara noliktavu tuvumā dzīvojošie cilvēki ar holeru neslimoja.

Varš mazina iekaisuma procesus, remdē sāpes, palīdz izvairīties no infekcijas slimībām, stimulē organisma aizsargspējas. Saskarē ar ādu tam ir vietēja baktericīda iedarbība. Vara ietekmē uzsūcas visi labdabīgie audzēji.

Lietojot varu, nomierinās nervu sistēma un izzūd bezmiegs. Varš organismu padara mundru. Šis metāls samazina galvassāpes, ja to uz 16 – 20 minūtēm pieliek sāpošajai vietai (pierei, deniņiem, pakausim).

Sudrabs ir vērtīgs metāls. Tas attīra ne tikai cilvēka enerģiju, bet dezinficē ūdeni un produktus. Sudrabs ir dziedinošs, tam piemīt daudz ārstniecisku īpašību, piemēram, ja sudrabu pieliksiet pie brūces kā ceļmallapu, tad Jūs pārliecināsieties par sudraba spēju ārstēt brūces.

Zinātnieki ir pierādījuši, ka šis metāls iznīcina kaitīgos mikroorganismus, neskarot derīgos. Mūsdienās ir izstrādāts daudz zāļu, kas satur sudrabu: kolargols, elles akmens (sudraba nitrāts), protargols u.c.

Ar sudraba preparātiem ārstē konjunktivītu, stomatītu, hipertoniju, strutojošas brūces un citas slimības. Sudraba joni var atjaunot organisma daļas, kas cietušas no infekcijas. Tieši sudraba joni ūdenim dod dziedinošu spēku. Ar sudraba monētu krellēm var atbrīvoties no hipertonijas.

Sentluisas Universitātes (ASV) doktors Harijs Margrafs (Harry Margraf) apgalvo: „Pateicoties mūsdienu pētījumu rezultātiem, sudrabu var uzskatīt par mūsdienu medicīnas brīnumu. Sudrabs nogalina ap 650 slimību izraisošus mikroorganismus – vairāk nekā parastās antibiotikas. Mikroorganismu izturība pret sudrabu neattīstās un tas ir absolūti netoksisks jebkādās devās.”


Snowy Mountain.png