Search

Par vara aproces un Rudrakšu enerģētisko uzlādi.


Tiek saņemti jautājumi.

1) vai var uzlādēt arī Rudrakšas? Jā var! Lūdzu šo nepieciešamību norādīt pasūtot.

2) cik lielam ir jābūt ziedojumam? Tā, lai ir no sirsniņas, lai pašam paliek komfortabla sajūta. Mēs nevērtēsim, vai daudz, vai maz.

3) Kas ir enerģētiska uzlāde? Visam uz pasaules ir sava enerģija un enerģētika. Tā var būt mums piemērota/nepiemērota, pozitīva/negatīva... Tā ir noteikta vibrācija, kura ietekmē apkārtējo pasauli. Jūs noteikti esat ar to saskārušies, ka vieta vai priekšmets rada pievilkšanos, vai atgrūšanos, lai gan ārēji nekas to neizraisa.

Uzlāde sastāv no vairākām darbībām. 1) esošās informācijas attīrīšana 2) ņemot vērā, ka ikdienā jūtu, redzu un strādāju ar enerģijām, tad varu priekšmetus piepildīt ar nepieciešamo enerģiju. Lai nebūtu juceklis, piedāvāju viena veida enerģētisku priekšmetu uzlādi ar VESELĪBAS, MĪLESTĪBAS, PĀRTICĪBAS enerģijām.

Šāda priekšmeta turēšana savā tuvumā (vēlams saskarē ar ādu) pozitīvi ietekmē arī mūs. Rada šīs vibrācijas mūsos.

4) Uzlādētos priekšmetus var lietot bez ierobežojumiem, tiem nekas nekaitēs enerģētiskajā līmenī. Vienīgais liekot saldētavā ir iespējams nodzēst ielikto enerģiju. Var lietot kopā ar citiem priekšmetiem, mazgāt, turēt saulē u.t.t.


Indija2020.jpg