Search

Labie vārdi


Paldies par atsūtītajām atsauksmēm par mūsu "Pārmaiņu retrītā" pieredzēto.

* "ROVNA"- nometnes laikā dalībnieku lokā iegājies uzjautrinošs izteiciens.

"Sveiki. Ir ROVNA pagājis pietiekami daudz laika, lai pateiktos par vienu fantastisku nedēļu šajā vasarā. Braucot uz šo retrītu, es nezināju, kas mani sagaida.

Nedēļa pagāja dikti aši un aizraujoši. Vēl tagad lidoju 3 metrus virs zemes un esmu laimīga, ka šis viss notika ar mani. Šis pasākums, deva man iespēju, iepazīt sevi mazliet citādāku nekā līdz šim biju sevi redzējusi. Iepazinos ar fantastiskiem cilvēkiem, kuri man parādīja veidu, ka var skatīties uz dzīvi savādāk. Mazas nianses, kas liek celties augstāk un dzīvot vēl skaistāk.

Par Agnesi, un viņas pasauli nebiju diez ko informēta. Bet tagad esmu patiesi priecīga, ka esmu iepazinusi šo bezgala jauko un mīlestības pilno cilvēku personīgi, ar kuru labprāt tiktos vēl, un vēl pie tējas un cepumiem. Viņas saulainā enerģija, mīlestības pilnā uztvere, liek pozitīvāk raudzīties uz dzīvi, un stimulē pilnveidot sevi un sev mīļos. Agnese un Agneses vīrs Jānis kopā veido vienu patīkamu virpuli, kas ierauj sevī un liek virpuļot līdzi. Agnese un Jānis ir fantastisks tandēms. Agnese mūs iemācīja strādāt ar enerģijām, bet Jānis lika darboties fiziski un vienmēr apjautājās kurš nu ēdīs vakariņas, kas priekš manis nav mazāk svarīgi, un mana roka vienmēr bija pacelta augšā.

Agnese ne tikai ir baudāma sabiedrība pozitīvās uztveres dēļ, bet arī viņas spēja strādāt ar enerģijām, mani dziedināja rovna kā rāda mākslas filmās. Dzīve mani atveda uz šo retrītu, jo jau labu laiku negāju uz darbu sāpošā ceļgala dēļ.Tad nu, Agnese mani izdziedināja. Šīs spējas ir īstas un šokējošas.Ir pagājis gandrīz mēnesis, un joprojām jūtos ideāli! Visas iepriekšējās metodes man vienkārši nepalīdzēja.

Vēlreiz, un vēlreiz pasaku milzīgu paldies! Gan Agnesei un Jānim,gan visiem grupas biedriem. Par sirsnīgo atmosfēru, par to, ka dalījāties ar pieredzi. Paldies par dvēseliski dziļajām vakara sarunām. Katram jums es varētu veltīt vairākas rindkopas un sīki pastāstīt, kāpēc esmu tik Laimīga ka ar jums iepazinos. Jūs mani pieņēmāt kāda esmu, par spīti tam, ka šie bija pirmie mani soļi sevis pilnveidošanā. Mācos, pilnveidojos un atkārtoju ik dienas visu, ko šajā nedēļa iemācījāt. Mana dzīve pēc šīs nedēļas ir mainījusies rovna tikai uz labo pusi. Viena nedēļa, kas lika uz iepriekšējiem gadiem noskatīties ar pateicību un nākamos sagaidīt ar satraukumu, kā bērnam izsaiņojot dāvanu. Katra diena kā miljons manā dzīvē. ...laid savus putnus ārā no būra, uz kurieni tie lido, tur arī Tu.! Jūsu VIJA. Jūs man palīdzējāt atgriezties manā mīļajā darbā."

"Ir pagājis mēnesis kopš Agneses retrīta. Kā es jūtos un ko es domāju? Es mācos. Bet pirms es izstāstu par savu ikdienu mēnesi pēc Retrīta, vēlos dalīties savā redzējumā par pavadīto nedēļu mums visiem kopā.

Laiks, ko pavadīju Sērmūkšos ar nometnē pirmo reizi sastaptajiem cilvēkiem, man asociējas ar tādiem vārdiem kā miers, smiekli, cieņa, maigums, apzināšanās, apziņa. Pavadītā nedēļa bija tik piepildīta, ka ceļu mājup pavadīju ar ļoti košu emociju gammu – no vienas puses ļoti biju sailgojusies pēc visa sava un sev tuvākajiem, bet no otras puses bija zināms šoks, bailes un satraukums. Jā, es savā apzināšanās ceļā esmu iekāpusi pavisam nesen un šobrīd kā atskaites punktu savai transformācijai uzskatu šo vienu nedēļu Sērmūkšos. Tās bailes braucot uz mājām pēc nometnes, skaista saulrieta apspīdētai, bija par sevi jeb sajutu, ka vecie un joprojām neizkliedētie „velniņi” manī atmostas, ar prātu sapratu, ka atgriežos savā ikdienā ar jaunu zināšanu bagāžu, kura pieprasa disciplīnu un lielu darbu savas dzīves kvalitātes uzlabošanai. Ai, kā prāts pieslēdzās un saprata, kas ir noticis!!!, bet šķita arī, ka sirds gavilē. Raudāju un gribas raudāt – par abiem gan prātu, gan sirdi.

Par šodienu. Es mācos. Man sanāk lēni, bet neviens jau neteica, ka sevis transformācija, sevis apzināšanās būs ātra vai vēl labāk viegla. Es laužu sevi. Laužu – tas ir vārds, kas man uz pirmo sitienu ienāca prātā. Es kā mazs cālēns vēlos izlauzties cauri tai olas čaumalai, kas mani it kā pasargā no visa, bet arī neļauj iepazīt to visu skaisto vai vajadzīgo, kas ir ārpus čaumalas. Kāpēc? Visgrūtāk ir sākt sevi disciplinēt meditēt (ko nekad apzināti nebiju darījusi) – šobrīd visbiežāk sanāk 30 sekunžu vizualizācijas, jo prāts „dziļākas” meditācijas atliek „uz citu reizi”. Šī mēneša laikā esmu arī sarunās izteikusi netaisnus spriedumus vai padomus citiem tā vietā, lai labāk strādātu ar sevi un neizšķiestu enerģiju – un, kad to apzinos, sevi rāju un dusmojos par pateikto, par izdarīto. Tā atklāsme par to, cik daudz manī un man apkārt ir „izstrādāti” uzskati, cik aizspriedumaina, paštaisna, lepna utt. tomēr esmu – man liek justies „neglītai” ar smuku fasādi. Rovna. Ļoti lēnām un klusi ļauju jaunajam Es ieņemt savu vietu ikdienā.

Bet nedomājiet, ka man iet slikti. Nē, es gavilēju. Es gavilēju par to, ka ļauju sevi pašai lauzt, ka ar lēniem, bet drošiem soļiem pamanu sava pateiktā un izdarītā aplamību. Gavilēju, jo savos vecākos, ģimenē, apkārt esošajos cilvēkos arvien skaidrāk saskatu mācības sev, kuras jāmācās iztulkot. Gavilēju par sevis norāšanu, jo pavisam nesenā pagātnē būtu sevi paslavējusi par drosmi pamācīt citus „pareizi dzīvot”. Kā sirds uzrīkoja sirds kambaru ballīti, kad pa ilgiem laikiem pateicu „Nē” darbiem, kuri jādara būtu citiem cilvēkiem,– prāts par šādu sirds ballīti bija visnotaļ izbrīnīts un nespēja noticēt par uzdrīkstēšanos neizdabāt. Prāts tik ļoti bija pieradis „nopelnīt” atzinību un mīlestību caur citiem paradzētu darbu darīšanu! Gavilēju, jo nu jau 2 reizes kopš nometnes esmu pateikusi „Ar labu nakti!” savam sargeņģelim – jums liekas bezkaunīgi maz, bet es gavilēju, jo 28 gadu laikā ne reizi to nebiju izdarījusi, kamēr neaizbraucu līdz retrītam. Es zinu man priekšā daudz pacietības, disciplīnas un galu galā liela darba, - bet es par to gavilēju!

P.S. Paldies Jums visiem – Agnesei un Jānim par vēlmi dalīties un sapratni, nometnes līdzcilvēkiem par sirds siltumu, atklātību un pieņemšanu, Guntai par uzdrīkstēšanos un vibrāciju piedzīvojumu, pavārītēm un citām čaklām bitītēm par izcilību!

Uz tikšanos!"

Anna

"Agnese un Jāni, Pāris nedēļas pirms nometnes sākuma, es pilnīgi nejauši uzdūros reklāmiņai Facebook par retrītu un izlasot programmu, es momentāli sapratu, ka tas ir tas, ko es gribu piedzīvot, iemācīties saprast sevi un strādāt ar sevi. Lēmums par piedalīšanos nometnē bija ātrs un momentāls, neraksturīgi man, parasti es visu ilgi apdomāju un vēl pašaubos . Es saku Jums abiem lielu paldies par visu, ko mums devāt, paldies, ka dalieties ar savām zināšanām, paldies par visām metodēm, meditācijām un informāciju. Nometnes nedēļa bija kā pozitīvs, enerģijas pilns lādiņš, turpināt un darboties sevis izzināšanas ( uzlabošanas 😊) ceļā." Pateicībā un cieņā, Ilva

"Paldies vēlreiz par labvēlību, izturību un atsaucību visu šo 7 dienu periodā. Neskatoties uz to, ka mēs bijām pilnīgi dažādi un nepazīstami cilvēki jums ļoti veiksmīgi izdevās visus vienot, neskatoties uz katra individuālajiem mērķiem.

Agneses 7 dienu retrīts ir Brīnišķīga iespēja ikvienam, lai saprastu kā rīkoties, atrastu un motivētu sevi ikdienas situācijās un dzīvē kopumā. Septiņu dienu laikā Agnese un Jānis dalījās ar savu personīgo pieredzi un ļoti daudz praktiskajiem uzdevumiem, kas ir pārbaudīti viņu dzīvē. Es ļoti augstu novērtēju, ka dotie uzdevumi lika man izaicināt, analizēt sevi un tiekties pēc sevis labākā versijā. Tagad esmu daudz spēcīgāka un pašpārliecinātāka. Satiktie cilvēki bija ļoti draudzīgi un atvērti, kopā pavadījām smejoties un palīdzot viens otram. Esmu pārliecināta, ka katrs kaut nedaudz mainījās un ka turpmāk viens otru turpināsim iedvesmot, saglabājot pozitīvo domāšanu." Paldies vēlreiz un drīzumā noteikti tiekamies! Ar sveicieniem, Ieva

"Vēlos pateikt sirsnīgu paldies par retrītu. Kaut arī biju tikai pāris dienas, smēlos ļoti daudz iedvesmas un spēka. Paldies mīļš Jums abiem ar vīru. :) " Laura