Search

Par manu vīru


Mans vīrs Jānis, nekad nav ticis publiski apspriests, jo viņam nepatīk, ja sabiedrībā viņu slavēju, vai saku ko labu. Tāpēc parasti atzinību izsaku aci pret aci. Šobrīd uzskatu, ka ir pienācis laiks plašāk izskaidrot viņa lomu manā personiskajā un sabiedriskajā dzīvē.

Ir ļoti daudzi cilvēki, kuriem patīk, ja manos pasākumos esam kopā, tomēr ir daži, kuri uzskata savādāk.

Kas ir Jānis, kā viņu uztveru, redzu, jūtu?

Iepriekš esmu aprakstījusi tēmu par radniecīgajām dvēselēm, bet šajā sakarā neesmu runājusi par savu pieredzi. Manā redzējumā, kad tikko pilnīgi jauna dvēsele tiek radīta, tad tas enerģijas apjoms priekš cilvēka ir par lielu, tāpēc šī viena veselā dvēseles enerģija, tiek sadalīta uz pusēm. Tad šīs daļiņas sāk dzīvot katra savu individuālo dzīvi un iet savu attīstības ceļu. Tomēr saikne starp tām saglabājas mūžīgi.

Es redzu, ka Jānis un es esam šī viena veselā dvēseles enerģija- radniecīgās dvēseles.

Esmu rakstījusi par iepriekšējām dzīvēm. Neesmu runājusi par tām, kuras ir saistībā ar Jāni. Iepriekšējo dzīvju skaits ir mērāms tūkstošos. Esmu izskatījusi tikai dažas no savām iepriekšējām inkarnācijām. Ir bijušas, dzīves kur ar Jāni esam bijuši, kā labākie draugi, ir tādas, kurās esam bijuši vīrs ar sievu, ir bijušas tādas, kurās neesam tikušies, ir bijušas tādas, kad viņš ir palicis ar mani kopā līdz pēdējam elpas vilcienam, kad visi citi jau sen ir novērsušies.

Es Jāni redzu, kā ļoti viedu cilvēku. Viņā ir ļoti daudz zināšanu un skapī kvalifikāciju apliecinošu diplomu. Viņā ir ļoti daudz spēju, ar milzīgu potenciālu. Enerģētiski es jūtu cilvēkus, tāpat jūtu, vai cilvēkam piemīt spējas, just enerģijas, paredzēt nākotnes notikumus, dziedināt u.tml. Redzu vai tās ir tikai šī cilvēka iedomas par spējām, vai tas viņam patiesi piemīt. Kad pirmo reizi Jāni ieraudzīju, es sapratu, ka viņš enerģētiski ir ļoti līdzīgs man. Jutu, ka man ar viņu kopā priekšā ir Liela nākotne, lieli darbi veicami. Es regulāri viņam saku, ka viņam pašam ir jāpieņem cilvēki, ka tas ir tas, kas viņam jādara. Vīrs izvairās.

Esmu rakstījusi, ka visas savas dzīves laikā esmu sastapusi tikai trīs cilvēkus ar pilnībā tīru enerģētiku. Nekad neesmu pieminējusi, ka viens no šiem cilvēkiem ir mans vīrs. Pie manis vizītēs ir bijuši ļoti daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki, tai skaitā visiem zināmi vienas vai citas sfēras garīgie skolotāji. Nekad nevienam nav bijusi tik tīra enerģētika, kā Jānim.

Jūs visi publiski zināt mani, bet Jānis dažkārt tiek saukts par manu sekretāri u.t.t. Tas nav tāpēc, ka viņš man kalpotu, bet tāpēc, lai mani aizstāvētu, pasargātu.

Patiesībā, ja nebūtu viņa, tad visticamāk nenotiktu neviena no manām lekcijām, intervijām, nebūtu bloga, nebūtu manu rakstu žurnālos, nebūtu nometnes, nebūtu Indijas ceļojumu, nebūtu manu grāmatiņu, nebūtu arī vizīšu.

Es būtu dzīvojusi parastas sievietes dzīvi ar parastu darbu un parastu ikdienu. Viņš uzskata, ka cilvēkiem par mani ir jāzina, viņš uzskata, ka ir jādod iespēja mani dzirdēt, redzēt, satikt, runāt. Viņš ir tas, kuram rodas idejas kaut ko darīt un viņš nāk un jautā, vai es būtu ar mieru realizēt konkrēto ieceri.

Mūsu uzskati par Visuma likumiem ir vienādi. Viņš mani zina vislabāk par visiem uz pasaules, līdz ar to viņš var un drīkst runāt manā vārdā. Ar viņu kopā es jūtos droši un brīvi. Ar viņu blakus es spēju būt sabiedrības priekšā un vadīt pasākumus. Es zinu, ja nebūšu ko pateikusi, tad vīrs mani vienmēr papildinās, ieteiks, atgādinās. Bez viņa klātbūtnes neviens pasākums nebūs tāds kādam tam jābūt.


Indija2020.jpg

© 2015 by Janis

Saziņai vislabāk rakstīt epastus: janis@domuspeks.com
 Tel: 22 18 05 56 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now