Search

Lakshmi homa. Guru purnima.


Mahavatars Babadži lielā mērā pateicoties sarunām ar Pēteri Kļavu un Pētera norādēm ir kļuvis par Agneses skolotāju, ikdienas pavadoni, padomdevēju. Agnese ir ciešā kontaktā ar viņu un Babadži sniedz savas norādes par to, kā Agnesei turpmāk attīstīties.

Babadži uzstājīgi aicina Agnesi doties uz Indiju, dziļāk apgūt ājurvēdu ķermenim un kriya jogu prātam. Sākam meklēt iespējas īstenot šo ieceri, meklējam Indijā kontaktus caur vareno google. Pēkšņi saņemam aicinājumu nākamajā dienā ņemt dalību Lakshmi homā- tas ir vēdiskais ugunsrituāls.

Saku Agnesei, redz, re kur vēdiskā kultūra mūs aicina, vai atsauksimies? Atbilde ir apstiprinoša.

Ierodoties norises vietā uzzinām, ka šī ir ļoti īpaša diena- guru purnima. Tāda ir tikai vienreiz gadā. Tās laikā tiek godināti garīgie skolotāji un arī visi pārējie mūsu dzīves skolotāji. Šī diena ir daudzkārt enerģētiski jaudīgāka par citām (pirmais pilnmēness pēc vasaras saulgriežiem).

Pēc rituālās daļas sēžam, sarunājamies, izrādās, ka katrs no klātesošajiem ir lielākā vai mazākā mērā saistīts ar Mahavataru Babadži. Kas ir savdabīga „sagadīšanās”.

Kā jau vienmēr, Agnese savu redzējumu par homu neizsaka, ne publiski, ne pēc tam man. Lai noskaidrotu viņas redzējumus, kas man ir tik interesants, ir atkal jāķeras klāt pie uzstājīgas izprašņāšanas.

Citu klātbūtnē to nedaru, lai gan apzinos, ka Agneses redzējumi un sajūtas ir interesanti visiem. To nedaru, jo mēdz būt, ka šie redzējumi nav glaimojoši kādam klātesošajam un viņa nevēlas to publiskot, lai nevienu neaizvainotu.

Kad esam divatā noskaidroju, ka šodienas homas centrālā dievība Lakshmi, Agneses redzējumā ir ļoti cimperlīga enerģija. Ka tai ir nepieciešama cilvēka 100% atdeve. Cilvēks var rituālus izdarīt neprecīzi, vai kļūdaini, tam nav nozīmes, svarīgi ir, lai ir koncentrējies, ar pilnu uzmanību un pašatdevi. Izteiktās lūgšanas un vēlmes tiks piepildītas ar tikpat lielu atdevi no Dievības puses, cik cilvēks ir ieguldījis savu pašatdevi rituāla laikā.Pasākuma laikā tiek skaitītas mantras 108 reizes un pēc katra apļa tiek ugunī ziedoti rīsa graudiņi dievībai. Tika izteikta frāze, ka var mest arī pa vienam graudiņam, ar domu, ka skaitam nav nozīmes. Agnese, saka, ka Lakšmi šī frāze, nelikās patīkama. Kāpēc pa vienam, kas par skopošanos?

Jautāju, kādas ir Babadži norādes saistībā ar šo homu, vai viņš atbalsta šāda veida pasākumus, vai uzskata to visu par muļķībām? Atbilde, ka viss ir labi un, ka Babadži būtu paticis, ja arī viņa bilde būtu izlikta priekšā līdzās ar citiem skolotājiem.

Ja ikdienā šajā laika periodā Babadži liedz ēst dažādus produktus un ko drīkst, to ļauj tikai nelielā daudzumā, lai uzturētu Agneses veselību, tad prasādu Agnesei ļāva ēst bez robežām. Prasāds ir dievībām piedāvāts, svētīts ēdiens.

Jautāju, vai dieviete Lakšmi arī varētu būt, kā skolotājs, līdzīgi, kā šobrīd Mahavatar Babadži? Atbilde, ka šai enerģijai nav pieredzes atrasties cilvēciskā formā atšķirībā no Babadži, līdz ar to, ja tas notiktu, tad tas nebūtu tas pats.

Mans lielākais pārsteigums, ir Agneses apstiprinājums par Lakshmi pastāvēšanu un reālo ietekmi. Lielākoties Agnese dažādas lietas kurām cilvēki tic, vai dara neuzskata par nopietnām, bet tādu tukšu muļķošanos apkārt tam par ko nav nojausmas, fantāzijas.


Indija2020.jpg