Search

Dziedniecība


Savu spēju dziedināt cilvēkus sevī atklāju apmēram piecu gadu vecumā. Kad manam tēvam sāpēja roka, steidzu viņa sāpes noņemt ar dziednieciskajām enerģijām. Vēlāk palīdzēju uzlabot veselību savai vecmammai. Līdz šim dziedniecību izmantoju retos gadījumos, ja kāds izrādīja interesi vai jutu, ka varu atvieglot cilvēka pašsajūtu.

Aprakstīšu, kā tas notiek un dažus veikumu piemērus.

Jūs noteikti jau esat pazīstami ar to, kā tiek sakārtota cilvēka enerģētika (ja nē, tad šeit var izlasīt). Vislabāk dziedināšanu būtu veikt kompleksi ar enerģētikas sakārtošanu, tad efekts būtu ievērojami labāks.

Manas pieredzes acīmredzamākais dziedniecības gadījums notika cienījamā daktera Pētera Kļavas acu priekšā reanimācijas nodaļā. Tikāmies ar Kļavas kungu saistībā ar jaunu medicīnas iekārtu piegādi slimnīcai. Brīdī kad atradāmies nodaļā manīju, ka spēju palīdzēt tur esošajai meitenei. Pēteris noteica, ka ārsti netic vairs, ka meitene izdzīvos. Viņu uzturēja pie dzīvības mākslīgi, meitene izskatījās, kā ar pelēku ādu apvilkta kaulu čupiņa. Pastrādāju ar meitenes enerģētiku, sakārtoju to, papildus sūtīju dziednieciskās enerģijas un vēlāk vēl arī attālināti no mājām dziedināju viņu. Liels bija mans pārsteigums, kad jau nākošajā dienā saņēmu ziņu, ka ir noticis neiespējamais. Meitene ir tik ļoti atlabusi, ka gultā sēdus pati ar karoti ēd. Līdz šim viņa tika barota caur sistēmu. Vēl vakar visi gaidīja, ka viņa atstās savu ķermeni, bet šodien jau meitene ir spirgta.

Tas bija spilgts notikums. Tomēr cik daudz laika būs nepieciešams, lai notiktu veselības uzlabojumi ir ļoti individuāli. Tāpat grūti ir prognozēt, cik ļoti varēs konkrētajam cilvēkam veselību uzlabot. Liela loma ir cilvēka ticības spēkam, kā arī karmai. Ar karmu es domāju to, ka katram indivīdam ir paredzēts iegūt atšķirīgu dzīves pieredzi- arī atveseļošanās vieglumu, vai smagumu.

Mana vīra pieredze: „ Pirms gada man bija 40 grādu temperatūra. Jutos burtiski tā, ka varētu nomirt. Bija ļoti smaga gripa, pakustēties nespēju, pagriezties gultā no vieniem sāniem uz otriem- lielākās grūtības dzīvē. Agnese pierunāja, ka pastrādās ar manu enerģētiku. Sāka viņa aptuveni 11 vakarā un pabeidza 1 naktī. Nekādas izmaiņas tajā brīdī vēl nejutu. Aizgājām gulēt. Pamodos pirms 7 no rīta un konstatēju, ka jūtos pilnībā vesels. Temperatūra normas robežās, iesnu nav, klepus nav un pilns spēka, lai dzīvotu pilnvērtīgi- neticami!

Otrs notikums bija pirms mēneša. Jau veselu nedēļu ļoti sāpēja spranda, tā ka nevarēju galvu pakustināt. Nezinu, vai sporta zālē ar svaru stieni kakla skriemelim kādu nervu saspiedu, vai apsaldēju, vai abi kopā, bet sāpes neciešamas. Tad Agnese atkal pieteicās padziedināt. Apmēram 10 minūtes paturēja savu roku sūtot dziedinošu enerģiju uz manas sprandas un manas sāpes pārgāja, pavisam.”

Pēdējais notikums bija ar manu draudzeni, kurai radās sāpošs, strutojošs iekaisums brūcei uz vēdera. Pastrādāju 15 minūtes un nākamajā dienā, saņēmu ziņu, ka iekaisuma sāpes ir pārgājušas un brūce sāk dzīt.

Tagad es esmu gatava uzsākt dziedniecības vizīšu piedāvāšanu nešķirojot vai cilvēks man ir pazīstams, vai nē. Interesentiem lūgums sūtīt pieteikumu uz e-pastu agnese@domuspeks.com un pretim saņemsiet vizītes nosacījumus.


Snowy Mountain.png