Search

Darbs dara darītāju.


Lielākoties cilvēkam, lai sāktos dzīvē pozitīvas pārmaiņas nevajag nemaz tik daudz. Tomēr arī pēc sevis zinu cik ļoti grūti sevi piespiest sākt rīkoties, nevis tikai gaidīt, kad un kā dzīve mūs pati aiznesīs. Savukārt nesīs viņa, jebkurā gadījumā pretim pārmaiņām. Jautājums tikai pa kuru vājo vietu iesitīs, lai mēs sāktu rīkoties.

Grūtākais ir tikai sākums. Tā ir jauna apņemšanās. Kaut kādā mērā, lai gan niecīgs, tomēr lēciens nezināmajā. Protams, arī slinkuma pārvarēšana.

Vienmēr, kad kaut ko uzsāc un redzi pirmās pārmaiņas ir tik liels prieks, ka esi šīs pārmaiņas uzsācis, tik liels prieks, ka dzīve tiešām mainās. Tomēr pēc pirmajiem mazajiem panākumiem mēdz sekot atslābums, samierināšanās ar mazumiņu. Padošanās slinkumam. Kaut ko darīju, kaut kas izdevās un ir jau labi.

Vakar uz vizīti atnāca sieviete, no kuras saņēmu kārtējo atsauksmi par pārmaiņām, kādas notiek dzīvē, praktizējot „OM 925” grāmatiņā dotās metodes. Prieks dzirdēt, ka vēl viens cilvēks ir nolēmis, ne tikai veikt pirkumu, bet arī pildīt dotās rekomendācijas. Prieks, ka rezultāts ir taustāms.

Tas ir fakts, ka visi, kuri strādā pēc metodēm, sūta atsauksmes. Tie kuri nestrādā, neizsakās. Ir cilvēki, kuri pamēģinājuši, iegādājas to saviem radiem, draugiem, tuviniekiem. Vienīgi pārmaiņas ir jāvēlas pašam un pašam ir pie tām jāstrādā. Tomēr no otras puses, Tu nevari strādāt, ja Tev nav informācijas par to, kā tieši.

Mums visiem ir vairāk, vai mazāk pilni grāmatu plaukti ar gudrībām, kuras netiek dzīvē pielietotas.

Tāpēc es pagaidām nejūtu vajadzību pēc biezu grāmatu rakstīšanas, kuras izlasa un noliek. Labprātāk savu uzmanību koncentrēju uz īsu, kodolīgu saturu un mudinājumu praktizēt doto mazumiņu. Rosinu darīt, ne sausi uzsūkt informāciju.

Cilvēki vēlas nākt uz privātajām vizītēm. Bieži vēlas, lai otrs atrisina viņa samilzušās problēmas, ko arī savu iespēju robežās es daru. Ja nav iespējas tikt uz privātu tikšanos, tad vēlos atkārtoti norādīt, ka ir iespēja par salīdzinoši nelielu atlīdzību un regulāru, vienkāršu darbu ar sevi panākt tik ļoti kārotās pārmaiņas pašiem. Viegli un harmoniski, jau pašam nemaz nemanot parādīsies jaunas iespējas dzīvē. Nav iespējas tikt pie „OM925”, vai pie „Sargeņģeļu” grāmatas, tad pilnīgi bez maksas blogā var izlasīt dažādas metodes darbam ar sevi un skat, jau atkal dzīvē pavērsies nākamās iespējas.

Bieži var dzirdēt, ka tiek vainoti citi par to, ka dzīvē nesaņemam kaut ko. Otrs (veikals, valdība, ražotājs, Dievs...) nav vainīgs par to, ka esam tādā situācijā.

Vēlamies pārmaiņas, sākam darīt! Nevēlamies sākt darīt, pieņemam savu dzīvi, kāda tā ir. Izvēles neizdarīšana arī ir izvēle. Uzņemamies atbildību par savām dzīvēm un nerādām ar pirkstu uz otru.


Indija2020.jpg