Search

Dēmona izdzīšana-Latvija.


Jā, dēmoniskas būtnes pastāv. Kādas es tās redzu, kādas ir to pazīmes?

Galvenā pazīme, ka tās ir apveltītas ar intelektu, izrāda lielu pretspēku, cīnās par savu vietu.

Kāda sieviete vēlējās, lai atbraucu uz viņas mājām un apskatu tās, pasaku savu viedokli par sajūtām. Sarunājām vizītes dienu, tomēr tuvojoties izbraukumam biju spiesta to atcelt personisku iemeslu dēļ. Sarunājām nākamo vizīti un atkal es nevarēju ierasties. Sarunājām jaunu laiku uz svētdienu...

Naktī uz piektdienu redzēju sapni, ka esmu kāda īpašuma pagrabā un redzu, ka tur stūrī atrodas dēmons ar acīm, kādas ir dzīvniekam naktī, saskaroties ar gaismu. Dēmons atrodas pusaizmigušā stāvoklī un saprotu, ka to nedrīkst aiztikt, jo ja to pamodinās, tad sekos ļoti lielas nelaimes. Es spīdinu uz to ar lukturīti un rādu visiem, re kur tas ir. Neviens izņemot mani nespēj viņu ieraudzīt.

Piektdien man būtiski pasliktinājās veselība. Izbraukums atkal kļuva apdraudēts. Bija jau doma to atcelt. Sākām ar vīru runāt un likt kopā visu bildi. Dīvaini, katru reizi, kad jābrauc uz šo īpašumu rodas šķēršļi, veselības pasliktināšanās. Vēl tas sapnis. Periodiski sapņos redzu to, ko pēc tam pieredzu dzīvē. Piektdien arī vīrs sajuta spēcīgas sāpes nierē, sirdī un kājā. Tik spēcīgas, ka bija doma teātra izrādes laikā saukt ātro palīdzību.

Dēmons tas ir traki. Ir bijusi saskare ar pretsparu kādu tie mēdz izrādīt, sitot pa veselību un liekot citus šķēršļus (par to var lasīt šeit: ). Pazīmes liecina, ka tiešām varētu būt darīšana ar vienu no tiem.

Nevaru šobrīd atļauties saņemt triecienus par savu veselību. Sazvanījām saimnieci, izstāstījām situāciju, vienojāmies, ka atbraukšu, bet nedarīšu neko, kas var apdraudēt manu veselību. Ar vīru sarunājām, ka, ja būs tur dēmons, tad to neaiztikšu.

Ierodamies īpašumā. Redzu aiz loga visa teritorija pilna ar mirušajiem. Izstaigājot māju, bija telpas, kuru enerģētika man nepatika. Mājā iekšā arī bija mirušais. Nonācām pagrabā...

Jā, notika tieši tas ko redzēju sapnī. Pagraba vienā stūrī bija liela auguma dēmoniska būtne. Pussnaudā, kuru labāk tādu arī atstāt un netramdīt to.

Pagalmā bija dažādi mirušie, gan tādi, kuri ir apzinātākā stāvoklī, gan absolūti sastinguši. Šie mirušie ir nekaitīgi, tādā izpratnē, ka tie nav ar mērķi nodarīt kaitējumu cilvēkiem, tomēr jebkurā gadījumā tie neapzināti nosūc cilvēku enerģiju, kas protams, nav vēlams mājas dzīvajiem iemītniekiem. Tāpēc mirušos atlaidu prom no piesaistes pie zemes līmeņa (tos kuri tam bija gatavi).

Tagad pienācis laiks mājas kopējās enerģētikas attīrīšanā. Paveicu to sākumā no ārpuses, pēc tam gāju iekšā un sākot no bēniņiem uz leju ejot tīrīju mājas enerģētiku ar balto gaismu. Nonākot ģimenes guļamistabā, ieraudzīju vēl vienu dēmonu, kurš atradās tieši virs gultas. Tas bija cilvēka auguma lielumā un barojās no ģimenes enerģijas.

Mājas atbrīvošana no šīs būtnes prasīja daudz spēkus un piepūli, tomēr tas veiksmīgi izdevās.

Mājas iemītnieki stāstīja, ka pirms viņiem īpašums piederēja kādam ekstrasensam. Domāju, ka tie ir viņa darbības rezultātā piesaistīti dēmoni, kuri apzināti, vai neapzināti ir mājai piesaistīti. Tie uzskata, ka tas ir viņu īpašums. Vēl iemītnieki stāstīja, ka mājā notiek dažādas dīvainības, remontdarbi nesokas, viss ir jāpārtaisa, veselība pasliktinās, spokojas u.t.t.

Jau braucot atpakaļceļā vīrs konstatēja, ka viņam vairs nekas nesāp. Arī mana pašsajūta uzlabojās. Ieguvām pārliecību, ka tiešām šīs būtnes uz mums iedarbojās, lai iztraucētu mūsu atbraukšanu.


Indija2020.jpg