Search

Enerģētiskie ķermeņi


Ir radītas 15 jaunas, labākas enerģētisko ķermeņu vizualizācijas. Visas ir no Agneses Ziediņas Zariņas reālās pieredzes-kā viņa tos redz pirms seansa. Te viena ķermeņa īss apraksts un bildes (krāsainais pirms enerģētikas sakārtošanas, baltais pēc). Visas vizualizācijas būs Agneses lielajā lekcijā. Te saite uz lekciju

Apmeklētājs sieviete. Melnā, adatainā enerģija ap kaklu liecina par to, ka cilvēks ar visiem spēkiem cenšas ierobežot savus vārdus un norīt dusmas.

Zaļā enerģija kaklā norāda uz pārciestu kakla slimību.

Plecu daļā sarkanā enerģija liecina par senu fizisku traumu, kura ir sadzijusi, bet enerģētiskais ķermenis turpina to sevī uzglabāt, jo traumas iegūšanas veids nav bijis patīkams un zemapziņai ir grūti tikt ar to galā. Par laimi, trauma fiziski par sevi neliek īpaši bieži manīt.

Melnais bloks vēdera daļā norāda uz to, ka cilvēkam ir tendence sevi ierobežot, jo tā vēlas citi.

Zemāk redzama sarkana enerģija, kas liecina par kairinātām zarnām, bet vēl zemāk redzamā zaļā krāsa parāda, ka ir bijusi reproduktīvo orgānu disfunkcija.

Zaļā enerģija vienmēr liecina par to, ka organismā notiek fiziska vai garīga rakstura dzīšanas process.

Tīrā ķermeņa apraksts: Enerģētiskais ķermenis pēc vizītes. Pilnīgi tīrs enerģētiskais ķermenis pēc visu bloku noņemšanas un enerģiju sakārtošanas. Šāds cilvēks jūtās labi gan garīgi, gan fiziski. Lai enerģētiku saglabātu šādu, katru dienu jāturpina pašrocīgi ar sevi strādāt, jo enerģētiskais ķermenis nosmērējas tāpat kā drēbes un bez regulāras attīrīšanās nonāk atpakaļ, kur bija pirms attīrīšanās.

Tikai divas reizes cilvēki ir atnākuši jau pilnībā tīri. Dabīgi tik tīra enerģētika ir reti kuram.

Ļoti regulāra raudzīšanās uz šādu, tīra ķermeņa attēlu un iedomāšanās, ka tas ir jūsu, ļoti palīdz sakārtot enerģētiku.


Snowy Mountain.png