Search

Amerikas dēmonu māja.


Māja, kurā dzīvo sirma kundzīte, māte sešiem nu jau sen pieaugušiem bērniem.

Tieku aizvesta pie šīs vecās māmuļas ciemos ar aicinājumu paskatīties, kas tad īsti tajā mājā darās.

Pirmo reizi tur ierodoties tieku pozicionēta, kā viesis, līdz ar to nav iespējas vientulībā mierīgi sakoncentrēties un kārtīgi apsekot īpašumu. Tieku uz brīdi divās telpās un redzu katrā pie griestiem stūrī atrodamies lielu, melnu enerģētisku būtni, kas noteikti nav pozitīva. Jūtu tajā kaut ko dēmonisku.

Pēc kāda laika uz šo māju tieku aizvesta otro reizi. Atkal kā viesis. Tomēr šoreiz man ir iespēja izstaigāt visas istabas un padziļinātāk papētīt situāciju īpašumā. Tas ļāva man ieraudzīt arī otro būtni, kurai piemita lieliska īpašība mainīt izskatu. Tas vēl jo vairāk mani vedināja uz domām, ka būtne nav nedz mirušais ne arī kāda mieru un mīlestību nesoša enerģija. Šoreiz šajā īpašumā pavadīju ilgāku laiku, līdz ar to sajutu šo būtņu uzbrukumus. Tās centās no manis tikt vaļā. Jutu aukstumu, līdzīgi kā vēja plūsmu uz sejas, rokām, kājām. Kad vaicāju vai arī citi to juta? Neviens neatbildēja apstiprinoši. Jutu, ka tās pieskaras pie matiem, rokām. Kā, tās ņem nost enerģiju. Vairākkārtīgi gribēju bēgt no mājas laukā, bet pieklājības pēc to nedarīju. Kas interesanti aculiecinieki tā arī teica, ka izskatījās, ka es ātrāk gribēju tikt prom... Tāpat sapratu, ka šīs būtnes kļūst spēcīgākas tumsā. Kā vēlāk paskaidroja ģimenes locekļi, tad viņu mamma vienmēr slēgusi laukā gaismu un dzīvojusi diezgan lielā tumsā. Jutu, ka šī būtne spēj pārņemt cilvēkus, apsēst tos. Tā uzvedas tikai un vienīgi dēmoniskas būtnes. Arī vīrs dabūja ciest no šīs būtnes uzbrukuma otrajā apskates dienā. Sēdējām un dzirdu, ka viņš tā dīvaini elpo, pajautāju, kas vainas un izrādījās, ka viņam bija kļuvis grūti elpot un bija spiedoši sāpīga sajūta krūšu rajonā. Tas lika pamest telpu.

Man bija skaidrs, ka šī būtne ceļā liks šķēršļus, lai mājas attīrīšana nenotiktu. Un tā arī notika, pagāja vairākas dienas, līdz tika uzsākta tīrīšana. Kulminācija bija pēdējās dienas notikumi īsi pirms tīrīšanas. No rīta pamodos un jutos ļoti slikti, bet tas manī nemazināja entuziasmu doties un tikt no šīm būtnēm vaļā. Tomēr, lai viss noritētu gludi bija plāns. Viens brālis vedīs mammu vakariņās, bet otrs būs ar mums kopā mājā, kura tiks pakļauta attīrīšanai. Plāns sāka ļodzīties brīdī, kad viens no brāļiem bija palicis pusceļā uz lielceļa, braucot no darba, jo salūza autobuss. Tas vēl nebūtu nekas, tikko ieradāmies pie mājas, tā minūti vēlāk piebrauca cita automašīna, kas kā izrādījās ir vecās kundzes brālis ar sievu, kuri mērojuši vairāku stundu garu ceļu, lai tieši šajā dienā bez brīdinājuma ierastos ciemos. Galu galā pasākums krietni ievilkās, bet mēs nepadevāmies un mājas attīrīšanu uzsākām, kad ciemiņi aizbrauca. Pēc tam viss ritēja kā pēc plāna.

Sievietes vecākais dēls atteicās atrasties mājā, kad tika veikta tīrīšana. Viņš mūs gaidīja laukā. Vispirms tiku galā ar melno būtni, kura sev par galveno mitekli bija izvēlējusies par istabu pārbūvēto garāžu. Nācās krietni papūlēties, lai šī būtne mājokli pamestu. Tomēr tikko tas notika enerģētika mājā kļuva gaišāka.

Kad biju tikusi galā ar pirmo būtni, ķēros klāt nākošajai. Tai, kura spēja mainīt izskatu un maskēties par nevainīgu būtni. Šī būtne ieņēma pelēcīgas, cilvēkveidīgas masas formu un tai bija koši zaļas acis un izstiepta seja. Tā kustējās ļoti savādi, it kā, locīdamās no vienas uz otru pusi, tas atgādināja mēdīšanos. Tā slēpās aiz stenderes un par mani ņirgājās, smējās un lika saprast, ka to prom nedabūšu. Ļoti pašpārliecināta un nejauka dēmoniska būtne. Brīžiem tā ieņēma vecas kundzes izskatu. Lai es būtu pilnīgi droša, ka izdarīšu visu iespējamo, lai no šīs būtnes tiktu vaļā, atvēru portālu priekš mirušajiem. Būtnes reakciju nebija ilgi jāgaida. Tā sāka smieties un lika skaidri noprast, ka šī nav viņas īstā vieta. To zināju uzreiz, bet dažu zemāk minētu apsvērumu dēļ, pamēģināju tikt ar to galā šādā veidā...

Pēc tam dzinu to prom un pie istabas durvīm, kur atradās zēnu istaba pamanīju tādu kā melnu peļķi uz grīdas. Tas bija šo būtņu portāls, vieta caur, kuru tās bija tikušas mājā un nevēlējās doties prom. Šīs otrās būtnes galvenais miteklis bija vecās kundzes guļamistaba, kura bija ļoti auksta, dēļ šīs būtnes radītajām vibrācijām.

Kāpēc šīs būtnes atradās šajā mājā? Tās nebija tur ieradušās pašas, tās turp tika atsūtītas/piesaistītas ar maģijas palīdzību. Es sajutu, ka to darījusi ir kāda sieviete, kura tagad jau ir mirusi. Šīs sievietes rīcības motīvs bija jaunības naids pret šo sešu bērnu māti. Viņa tai gribēja sagādāt ciešanas, lai tā nekad neizveidotu laimīgas attiecības un vienmēr būtu vientuļa... Šīs būtnes bija bīstamas tieši vīriešiem, visiem vīriešiem, kuri bija attiecībās ar šo kundzi. Vīrieši mirtu nedabīgā nāvē, nelaimes gadījumos, uzbrukumos u.t.t. Tāpēc mans pirmais jautājums bija, cik vīrieši šajā mājā ir nomiruši? Atbilde bija trīs. Visi miruši traģiski. Bērnu tēvs palika bez galvas, tiesa gan, kā stāstīja brāļi, tad tēvam bijusi vēl arī cita ģimene un viņš ļoti mīlējis sievietes, vēl vienu nošāva paša mājā ielauzies laupītājs un līdzīgs liktenis sagaidīja arī trešo.

Šī māja bija bīstama arī šīs sievietes dēliem, par laimi, visi bija sveiki un veseli.

Man palaimējās tikties ar visiem ģimenes brāļiem un viņiem visiem bija savs stāsts par šo apsēsto māju.

Vecākais brālis sākumā bija ļoti skeptisks un atvērās tikai laika gaitā. Viņš sākumā noliedza, ka mājai kas kaitētu, pēc tam teica, ka pēdējā aktivitāte bijusi pirms pieciem gadiem, vēlāk atklāja, ka pirms gada un pēc mājas attīrīšanas viņš pastāstīja, ka pirms nedēļas pieredzējis ko šausmīgu, kas licis aizskriet paniskās bailēs prom no šīs mājas pie drauga. Viņš šajā mājā uzturas visbiežāk, jo rūpējas par savu mammu. Bērnībā viņš ar brāļiem ir dzirdējis, kā kaut kas ar nagiem skrāpējas gar logu, izejot ārā, neviena nav bijis. Dienā, kad tika veikta mājas tīrīšana viņš atkal bija dzirdējis šo skaņu, kas mudināja klausīt manam ieteikumam savilkt uz roku plaukstām un kāju pēdām krustus, lai neļautu šai būtnei viņam tuvoties.

Diemžēl, lai arī visi bērni šo būtni tika pieredzējuši viņi par to nekad nerunāja. It kā tas viss neeksistētu. Tikai mājas attīrīšana ļāva viņiem atklāties un saprast, ka viņi nav jukuši.

Mana tikšanās ar vēl vienu no brāļiem bija ļoti interesanta, jo viņš vienīgais bija stāstījis citiem, ko redz bērnībā un arī pieaugušo dzīvē. Viņš šo māju vairs neapmeklē, kas protams, citiem brāļiem un māsām var šķist savdabīgi, bet man pilnīgi saprotami. Mūsu redzētais šajā mājā pilnīgi sakrita, mēs pabeidzām viens otra teikumus, par ko ļoti izbrīnīti bija visi klātesošie. Priecē fakts, ka tagad neviens vairs nešaubās par to, ka viņš redz un jūt šo paralēlo pasauli un ja, viņu apmācītu, viņš pats saviem spēkiem spētu tikt galā ar šīm nejaukajām būtnēm.

Kāpēc es mēģināju būtni sūtīt prom caur mirušo portālu? Tas tika darīts, lai vienai no māsām, kura bija pret to, ka būtnes tiek dzītas prom, pierādītu, ka tās nav labas, ka tās nesargā un nav mirušo dvēseles. Jo, viņa kā kristiete bija pilnīgi pārliecināta, ka šīs būtnes ir pilnīgi nekaitīgas un nevienam neko ļaunu nevēl.

Viss, kas tika uzlikts šai vecajai sievietei un viņas ģimenei nu ir noņemts, bet tas nenozīmē, ka šī enerģija vairs neeksistē. Tagad atliek vien cerēt, ka maģijas pasūtītājas ģimenei nenāksies dārgi maksāt par mātes, vecmāmiņas jaunībā pieļauto kļūdu – mirkļa iespaidā.

Tas ir vēl viens atgādinājums visiem, kuriem tā vien gribas kādam kaitēt ar maģiju un šķiet, ka izspruks sveikā cauri.


Indija2020.jpg

© 2015 by Janis

Saziņai vislabāk rakstīt epastus: janis@domuspeks.com
 Tel: 22 18 05 56 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now