Search

„Kā notiek vizīte?” 1. Daļa (enerģētikas sakārtošana)


Cilvēka enerģētikas attīrīšana un enerģiju sakārtošana (arī lāstu noņemšana nepieciešamības gadījumā).

Šis ir pieprasītākais konsultācijas veids, bet man visdarbietilpīgākais, grūtākais.

Kam paredzēta? Svarīga ir katram cilvēkam, jo īpaši sportistiem, uzņēmējiem, vadītājiem, tiem kuriem nepieciešams būt vienmēr visaugstākajā enerģētiskajā līmenī.

Kam netiek veikta? Sievietēm gaidībās, jebkurā grūtniecības periodā.

Kas tiek darīts? Šajā vizītē es attīru enerģētisko ķermeni un čakras no visiem blokiem arī lāstiem. Sakārtoju enerģētisko plūsmu. Cilvēks kļūst absolūti tīrs un spožs. Līdzīgi kā tas ir pēc dažu gadu intensīva darba ar sevi (zemāk attēli).

Kāpēc nepieciešams? Cilvēks ikdienas gaitās no apkārtējo iedarbības, no masu medijiem, tomēr, lielākoties pats no savām emocijām un domām, uzkrāj sevī daudz negatīvu enerģiju, kuras nav harmonijā ar ķermeni un enerģētiku. Tas viss nosēžas mūsu zemapziņā un enerģētiskajā ķermenī. Viss šis kopums pakāpeniski sāk veidot savu ietekmi uz ikdienu, situācijām, noskaņojumu, fizisko ķermeni.

Mēs katru dienu mazgājam savu fizisko ķermeni, bet enerģētisko ķermeni atstājam netīrītu. Enerģētiskie bloki veidojas zemapziņā, no mūsu uzskatu sistēmas par to, kas ir labs un kas ir ļauns. Šie bloki neizdevušos attiecību gadījumā traucē izveidot jaunas attiecības, vai dēļ vecāku iedvestās domas par naudu, kā ļaunumu, cilvēks nespēj atrast sev darbu, kas nodrošinātu pilnvērtīgu iztiku u.t.t. Ar savu enerģētiku mēs piesaistām sev citus cilvēkus un situācijas, kas mums nodrošina tādu pasauli, kādu mēs zemapziņā sagaidām. Lai, iegūtu pārmaiņas ir jāsakārto enerģētika un pēc tam jāstrādā ar savu zemapziņu.

Šajā procesā cilvēks tiek atbrīvots arī no lāsta enerģijas, ja viņam tāda ir. Ar to saskaros vidēji divas reizes mēnesī, kas ir pārsteidzoši daudz. Atliek tik iedomāties cik cilvēkiem tādi ir uzlikti un viņi par to neko nenojaušs un cik cilvēku palīdzību meklē citur. Skaitlis ir biedējošs. (Te mans raksts par lāstiem)

Man ir neskaitāmi daudz piemēru ar to, kādi cilvēkiem ir bloki. Par dažiem no tiem esmu izveidojusi izstādi ar aprakstiem, lai Jūs saprastu, kā es to visu redzu.

Tikai trīs cilvēkiem manā pieredzē enerģētiskais ķermenis ir bijis balts, tīrs. Viņi to panāca vairāku gadu garumā intensīvi strādājot ar sevi. (Te mans raksts ko dod sakārtota enerģētika)

Kā sagatavoties vizītei?

Enerģētikas sakārtošanai nav nepieciešama sagatavošanās, tomēr ir jāsaprot, ka ilgtermiņa rezultāta panākšanai jēga nākt ir tikai tad, ja pēc tam ar sevi strādāsiet pats, vadoties pēc dotajām instrukcijām un materiāliem. Tāpat ir jārēķinās ar to, ka būs mierīgi jāguļ aptuveni 40-45 minūtes un jāuzticas tam ko daru. Šajā procesā vienīgais, kas man var traucēt ir cilvēka skeptiskais prāts. Ar savu skepsi cilvēks mēdz sevi norobežot, enerģētiski nelaižot sev klāt, tādā veidā man būtiski apgrūtinot darbu.

Kā notiek vizīte?

Nestāstīšu detalizēti, ko un kā es daru, jo redzu, ka ir parādījušies cilvēki, kuri manis rakstīto sāk uzdot arī par savu pieredzi, pārstāstot manus stāstus, kā savējos un muļķo cilvēkus.

Viens no principiem ir tāds, ka fiziski ar savu redzi spēju redzēt enerģētisko ķermeni, līdz ar to redzu, kāds enerģētiskais ķermenis ir pirms manām darbībām un kāds tas ir pēc tām. Savā darbā apvienoju gan vizuālo redzi, gan izjūtas, gan izpratni.

Otrā būtiskā atšķirība ir, ka es pirms seansa neuzdodu jautājumus, bet strādāju ar cilvēku. Kad esmu izdarījusi savu darbiņu, tad es visu izstāstu. Izstāstu gan ko es darīju, gan ko redzēju tīrīšanas procesā. Izstāstu, kā ar sevi tikt galā, kā turpmāk strādāt pašam ar sevi. Līdz ar to tas izslēdz iespējamību, ka es atstāstu, to ko cilvēks pats man pirms vizītes ir izstāstījis, vai to, ko viņš vēlas, lai stāstu. Šāda taktika man palīdz izslēgt prāta vēlmi iejaukties un analizēt saņemto informāciju.

Kamēr ar cilvēku tiek strādāts, ērtības labad viņš guļ uz kušetes. Vidēji process aizņem 40-45 minūtes, bet protams, mēdz būt arī ilgāk, vai nedaudz ātrāk. Atsevišķos gadījumos kad tas ir nepieciešams turpinu ar cilvēka enerģētiku strādāt vēl pēc vizītes attālināti.

Man šī procedūra prasa ļoti daudz spēka. Ir ļoti jākoncentrējas uz darbu, ko veicu. Tas ir sarežģīti. Līdzībās runājot, tas ir, kā 40 minūtes bez kaut niecīga pārtraukuma, nemitīgi risināt galvā vissarežģītākos matemātiskos uzdevumus. Tā ir ļoti liela garīgā piepūle.

Enerģētiskā attīrīšana ir vērsta uz dzīvības enerģijas plūsmas atjaunošanu bez jebkādiem citiem enerģētiskiem šķēršļiem, jeb tautā sauktajiem blokiem. Tas ir veids, kā uzlabot savu fizisko un emocionālo veselības stāvokli un zemapziņu. Šī metode palīdz atvērties un redzēt lietas plašāk. Procesa sākumā tiek nomierināts prāts, un nostabilizēta elpošana. Manipulāciju laikā es varu pielietot „mudras”, lai pastiprinātu, pavājinātu vai normalizētu kādu funkcionālu vai mentālu aspektu ķermenī. Parasti dziedināšana notiek no attāluma nepieskaroties konkrētajam indivīdam, tomēr reizēm, lai iedarbība būtu spēcīgāka ir nepieciešams fizisks kontakts.

Attīrīšanas laikā parasti nerunāju, jo tas traucē koncentrēties. Reizēm ir izņēmumi, kad man ir kāds akūts jautājums uz, kuru ir nepieciešama tūlītēja atbilde.

Tāpat es vienmēr pabrīdinu par to, ka cilvēks attīrīšanas laikā var justies savādāk. Ja, procesa laikā izjūtas ir patīkamas uztraukumam nav pamata. Ja ir jūtamas sāpes, migrējošas sāpēs, spiedīgas izjūtas vai jebkāda cita veida nepatīkamas sajūtas man to - jāpasaka. Jo, tas liecina par to, ka vajadzīga neliela pauze, lai fiziskais ķermenis spētu pielāgoties jaunajai enerģētikai.

Informāciju, kura man nāk par cilvēku attīrīšanas laikā es pierakstu, kā arī zīmēju enerģētisko ķermeni.

Kad viss process ir noslēdzies, tad cilvēkam tiek uzlikta enerģētiskā aizsardzība. Kā arī tiek izstāstīti un parādīti mani pieraksti. Tiek sniegtas rekomendācijas.

Kad esam izrunājuši visu, kas ir saistīts ar enerģētiku, tad, ja atliek vēl brīdis laika, tiek izskatīti cilvēka aktuālie jautājumi. Lielākoties jautājumiem atliek 10 minūtes. Par šo tēmu būs nākamais raksts. (Te mans raksts, Vizītes aizkulises)

Vai var kaut kas neizdoties?

Pie manis uz vizīti daudzas reizes ir bijuši „pusattīrīti” cilvēki. Viņi ir jau bijuši pie kāda, kurš strādā uz izjūtām, tomēr es redzu, ka enerģētikas tīrīšanas process ir iesākts, bet nav pabeigts. Tādā gadījumā tīrīšanās ir pārtraukta par ātru. Savā praksē vienmēr cenšos sakārtot cilvēka enerģētiku pilnībā, bet ja to nevar ar vienu reizi, tiek pieteikta cita vizīte, vai ja ir tāda iespēja daru to attālināti (Tā notiek ļoti reti).

Kas notiek pēc vizītes?

Enerģētisko ķermeni es attīru salīdzinoši ātri, bet fiziskais ķermenis nespēj tik ātri pielāgoties. Tāpēc es lieku aizsardzību, lai cilvēks tiktu pasargāts no ārējās pasaules negatīvās iedarbības. Fiziskais ķermenis turpinās pielāgoties aptuveni vēl divus līdz trīs mēnešus. Pirmās divas, trīs dienas var būt straujš uzlabojums vai krass pasliktinājums, pēc tam viss rit bez pārspīlētām izjūtām. Reti, bet šādi saasinājumi var ievilkties uz divām nedēļām.

Turpmāk cilvēkam ir pašam iespējami regulāri ar sevi jāstrādā. Ar sevi var strādāt dažādos veidos. Daži no tiem ir doti manās grāmatiņās. Tās sarakstītas īsi un kodolīgi, tikai par būtisko.

Ja, darbs ar sevi un savu zemapziņu pēc attīrīšanās nenotiek, cilvēks gada laikā nonāk atpakaļ, kur bijis, jo zemapziņa sāk veidot blokus no jauna. (Te mans raksts "Mistērijā" par enerģētiku)

Tīra astrāla izskats pēc seansa un tīrāmu astrālu izskata piemēri:


Indija2020.jpg

© 2015 by Janis

Saziņai vislabāk rakstīt epastus: janis@domuspeks.com
 Tel: 22 18 05 56 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now