Search

Kāpēc - dažkārt tiek atceltas vizītes.


Tā nav mana iegriba.

Tā ir darba specifika!

Reizēm ierodas cilvēks, kuram jāņem nost lāsts vai kāda cita nedabiska enerģētiska substance pēc, kuras man ir vajadzīgs mazāks vai ilgāks laiks, lai atkoptos, atjaunotu enerģiju un spētu atkal palīdzēt cilvēkiem. Tāpat gadās, ka cilvēkam atnākot, noskaidrojas, ka ir nepieciešams steidzamā kārtā doties uz viņa īpašumu. Citreiz steidzami jādodas pie kāda uz slimnīcu. Šie steidzamie gadījumi parasti ir nopietni un paprasa savu daļu enerģijas – risinājumam. Šādos brīžos notiek enerģētiskā pārslodze, enerģijas rezervju izsīkums, kuru man izdodas atjaunot tikai tad, kad esmu kādu laiku atpūtusies.

Tas ir līdzīgi kā pēc vairāku diennakšu negulēšanas. Jūs jūtaties pilnīgi iztukšots. Gan garīgi, gan fiziski. Parasti divas pirmās dienas ir grūti izkāpt no gultas, nevis tāpēc, ka miegs nāktu, bet gan tāpēc, ka fiziski nav spēka nostāvēt kājās, turpmākajās dienās es varu dzīvot kā ierasts, tomēr – NEDRĪKSTU strādāt ar cilvēkiem tik ilgi, kamēr enerģijas līmenis nav pilnībā atjaunojies. Pārkāpjot robežu un atkal atsākot strādāt pirms ir atgūti spēki es varu nodarīt pamatīgu kaitējumu savai veselība. Tāpēc tiem, kuriem ir pretenzijas, par to, ka vizīte kādā Jums neplānotā brīdī ir atcelta, palūgšu nebūt tik kritiskiem, jo manā vietā Jūs rīkotos tieši tāpat. Tas nav egoisms. Tā ir elementāra norma ar, kuru saskaros savā darbā un ticu, ka arī daudzi citi šajā jomā strādājošie to ir pieredzējuši.

Lai arī daudziem ir maldīgs priekšstats, ka tie, kuri šādā veidā strādā, nedrīkst nogurt un ja tā notiek, tad viņi ir uz neko nespējīgi un nav sava darba cienīgi, tad atļaušos piebilst, ka jebkurš no mums vispirms ir tikai cilvēks, neatkarīgi no tā vai viņš ir ‘prezidents, ārsts, šoferis vai cilvēks, kurš strādā ar enerģijām. Katrs darbs ir ar savu specifiku un nogurdina pa savam, tāpēc ir bezjēdzīgi kādu nosodīt un saukt par nekam nederīgu, ja neesat pastaigājis viņa kurpēs, kādu krietnu sprīdi. Katram, kurš vispirms ir cilvēks vienmēr un jebkurā situācijā - pirmajā vietā ir jāliek sevi, savus tuvos, savu dzīvi un dzīvību. Jo, katrs no mums, kurš ir gana saprātīgs, sevi nepārpūlētu un saudzētu, ja ne sevis tad vismaz tuvo cilvēku dēļ.

Ieteikums no manis, pirms kādam metat ar akmeni, uzmetiet vērīgu skatu sev, vai tiešām dzīvē esat tik tīri un balti, kā paši domājat?

Liels paldies visiem, kuri veltīja savu laiku un izlasīja.


Snowy Mountain.png