Search

Aija jautā par garīgo prakšu izvēli un efektivitāti.


Aija jautā: Pašlaik ir pieejams plašs klāsts, ka cilvēks var vērsties pie augstākajiem spēkiem - ir vēdas ar mantrām, ir baznīcas ar lūgšanām. mani personīgi uzrunā mantras, bet - es tā nevienu tur augšā neaizvainoju? Mani senči ir lūgušies baznīcā, un es te tā mantras tagad. Kā ir ar ticībām un dažādām praksēm - vai skaitot mantru, kaut gan neesi piedzimis vēdiskajā kultūrā, tu neaizvaino savus senčus u.t.t. un vai tur augšā tiem spēkiem ir svarīgi, kuru no praksēm tu piekop un vai kāda ir efektīvāka vai mazāk efektīva?

Agnese: Nē, augšā neviens netiek aizvainots. Nav būtiski kam ir lūgušies senči. Nozīme ir tam, kam Jūs pati spējat visvairāk noticēt. Nav viena prakse efektīvāka par otru, ja Jums nav ticības un nopietnas pieejas tam.

Efektivitāti rada Jūsu ticības spēks. Jūs varat radīt savus personiskos rituālus, varat izmantot jau esošus. Tie visi ir iedarbīgi, pat ļoti iedarbīgi, tikai ar šo vienu priekšnosacījumu- ticība.

Es pati skaitu Tēvreizi daudzas reizes dienā, izsaku pateicību Visumam un sargeņģeļiem. Vīrs skaita Tēvreizi un mantras, izsaka pateicību Visumam, sargeņģeļiem, mirušajiem tuviniekiem, kuri rūpējas par viņu. Tādas ir mūsu metodes, Jums ir jāatrod savējās. Dariet visu ar pārliecību un aizmirstiet par bailēm pieļaut kļūdas.

Vienīgi vajadzētu ņemt vērā, ka pret visu jāizturas ar cieņu un būtu muļķīgi sākt noliegt cita cilvēka pārliecību, ticību, vai vēl trakāk apsmiet citas tradīcijas.


Snowy Mountain.png