Search

Aija: Kāds īsti ir labums no tīras enerģētikas?


Aija jautā: Piemēram kādam visas čakras ir vaļā un viņa biolauks ir tīrs.. Ko tas reāli nozīmē? Šis cilvēks visdrīzāk neslimos, viņš dzīvē visu dara pareizi, vai vienkārši ir stiprāks, kā pārējie? Kas ir tas reālais, ko dod šis tīrais lauks? Jo ideja, kā to dabū, man ir skaidra, bet kas notiek tālāk, kad tas ir panākts - vai dzīvot paliek vieglāk vai grūtāk - man nav īsti skaidrs.

Agnese:

Vieglāk uz šo jautājumu būs atbildēt ar reāliem piemēriem. Esmu radījusi vizualizācijas, kā es redzu cilvēku enerģētiku. Vizualizācijas sastāv no reāliem gadījumiem. Tad nu lūk, ielikšu dažus attēlus ar īsiem paskaidrojumiem pirms seansa un pēc.

Pēc vizītes visi izskatās vienādi-pilnībā tīri, balti, mirdzoši, bez blokiem (titulbilde). Pirms seansa pilnīgi katram ir kaut kādi lielāki, vai mazāki bloki (izņemot divus cilvēkus manā praksē, kuri bija jau ierodoties tīri). Ja ar sevi nestrādā, tad šie bloki turpina attīstīties un kļūst aizvien lielāki, izraisot grūtības dzīvē, sadzīvē, attiecībās, darbā un var veidot fiziskas saslimšanas.

Bloki uzrāda enerģētikā tās cilvēka problēmsituācijas, ar kurām viņš emocionālā līmenī netiek galā. Tātad neapgūst sev sniegto dzīves mācībstundu. Tas ir tā, kā automašīnai neveikt apkopi. Nemazgāt to, nemainīt eļļu, bremzes... Ja to visu nedarīt, tad saimnieku neizbrīnīs situācija, ka vienā brīdī auto problēmas būs tik tālu samilzušas, ka tas vienu dienu salūzīs pa visam. Ir arī situācijas, kad cilvēkiem ir uzlikts lāsts un ja netiek no tā vaļā, tad pavisam bēdīgas situācijas nav aiz kalniem.

Vai cilvēkam ar tīru enerģētiku dzīve ir viegla? Ar ko salīdzina. Es domāju, ka visus salīdzinājumus vajadzētu veikt ar sevi. Es pirms gada un es tagad. Es pusaudža gados un es tagad... Es ar enerģētiskiem blokiem un es bez tādiem.

Ja skatās šādā veidā, tad, jā, pilnīgi noteikti cilvēkam ar tīru enerģētiku dzīve kļūst vieglāka un daudzas lietas sakārtojas. To apliecina arī cilvēku atsauksmes. Ja skatās salīdzinoši pret citiem cilvēkiem, tad nē, tas nenodrošina vieglu, saulainu mūžu. Katram no mums ir savs liktenis/ karmiskais ceļš, kurš ir jāiziet, jāapgūst sniegtās mācības.

Dzīve nav paredzēta bezrūpīgai atpūtai, bet gan attīstībai. Visas mūsu problēmsituācijas ir sniegtas, lai tieši mēs attīstītos, iegūtu pieredzes un mācītos uz tām reaģēt no mīlestības viedokļa pareizi.

Lūk viena vakardienas e-pasta vēstule pēc enerģētikas sakārtošanas, kā arī cilvēks iegādājās sev OM un turpināja pats ar sevi strādāt pēc grāmatiņā dotajām norādēm:

„Ir jau pagājušas 40 dienas kopš lasu afirmāciju un strādāju ar sevi cik nu sanāk laika. Pienācis laiks atskaitei. Rakstīšu īsi.

Tas, ka spārnots atlidoju atpakaļ uz Hongkongu ir pats par sevi. Sāku strādāt un meditēt.

Pirmo reizi kad ierados Hongkongā un apēdu vietējo baltmaizi nodomāju, es kādreiz šeit uzcelšu savu maiznīcu. Vietējā ir vienkārši pretīga. man uz pieres izsitās sārtas pumpiņas un sāpēja akna. Ir pagājuši jau septiņi gadi kopš šīs dienas. Esmu izlolojis līdz sīkumiem visu savu sapni, kurš tā ari palika sapņa līmenī.

Tad atbraucu no Rīgas ar Om amuletu un brošūru. Tātad 19. dienā man pēkšņi pieleca, ka varu taisīt savu biznesu tūlīt pat, nekavējoties. Sapratu to tik spēcīgi, ka tagad viss jau ir procesā un esmu pilnīgi pārliecināts, ka pēc trīs četriem mēnešiem ķīnieši ēdīs manu ar ieraugu cepto rupjmaizi.

Kā afirmācijā teikts, es redzu sev priekšā jaunu dzīvi, sevi jaunu un mirdzošu.

Veselība gan vēl klibo, bet šo to esmu savedis sev kārtībā. Ar afirmāciju un Vīlmas Lūles grāmatu aizdzinu savas sirds sāpes, kuras mani terorizēja jau pāris gadus. Man vienkārši ir jābeidz strādāt smags, fizisks darbs un viss būs kārtībā.

Paldies, Jums par visu ko darījāt manā labā.

Ar cieņu ...”

Tā tas reāli strādā. Septiņus gadus iestrēgusi doma atrod pēkšņu iespēju realizēties. Protams, katram kaut kā pa savam.

Apmeklētājs sieviete. Enerģētiskais ķermenis norāda uz to, ka cilvēkam ir tendence sevi ierobežot, sasaistīt. Ņemot nost šīs enerģētiskās sasaistes un laižot prom, tās palika fiziskā ķermeņa tuvumā, kas uzskatāmi parādīja to, ka cilvēks šos blokus sev uzlicis pats un nav gatavs no tiem atbrīvoties. Šī sieviete sirga ar veģetatīvo distoniju un 15 gadus nebija izgājusi no mājas. Pēc attīrīšanas viss sāka iet uz labo pusi. Bet vēlāk sieviete paziņoja, ka viņai ir labi tāpat un neko mainīt nevēlās, par ko arī liecināja konkrētā situācija.

Apmeklētājs sieviete. Sarkanā enerģija liecina par plašu iekaisumu, norādot uz elpošanas sistēmas slimībām. Tāpat ir vērojama jūtība pret kairinātājiem un alerģiskām reakcijām no elpošanas orgānu puses. Vēdera lejasdaļā melns enerģijas sabiezējums, kas liecina par problēmām ar reproduktīvo veselību un liecina par iespējamām problēmām, lai iestātos grūtniecība. Ir jāsaprot, ka enerģijas plūsma ir pilnīgi bloķēta, bet, lai šis bloks neatgrieztos, ir jāseko līdzi savām domām un jāatmet visi sabiedrības stereotipi, ko un kad drīkst.

Uz rokām un kājām enerģija ir zilā krāsā, šajā gadījumā ir manāms, ka šī enerģija samazinājusi šo ķermeņa daļu limfātiskās sistēmas darbību, kā arī ietekmējusi dzīvi, radot tajā rutīnu un notikumu sastrēgumu. Lai ko cilvēks darītu viss noiet greizi, jo šī enerģija neļauj uzsākt neko jaunu vai sevi attīstīt.


Indija2020.jpg

© 2015 by Janis

Saziņai vislabāk rakstīt epastus: janis@domuspeks.com
 Tel: 22 18 05 56 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now