Search

Jana jautā par garīgi slimiem cilvēkiem.


Jana: Vēlos uzzināt, kāds izskatās garīgi slima cilvēka astrāls? Iespējams uzsākšu darbu ar garīgi slimiem cilvēkiem, vadot viņiem vizuālās mākslas nodarbības, tāpēc gribu saprast, kas ir tas būtiskais, kas viņiem ir savādāk, kā it kā veseliem cilvēkiem.

Agnese: Garīgi slimiem cilvēkiem astrāls izskatās tieši tāpat, kā jebkuram citam cilvēkam. Enerģētiskā līmenī nekur neparādās atšķirība starp garīgi veseliem cilvēkiem un garīgi slimiem. Manā gadījumā ir tā, ka es vienkārši saņemu izpratni par to, ka cilvēks ir ar garīgiem traucējumiem. Respektīvi, tā ir gaišredzība, nevis kādas enerģētiskas izmaiņas slimā cilvēka čakrās vai astrālā dēļ kurām es redzu šo atšķirību. Ne tikai mentāli, bet arī fiziski piemēram, šizofrēnijai var neizpausties nekāda veida pat ārējas pazīmes, pēc kurām noteikt, ka šis cilvēks ir slims. Depresija arī ir psihiska saslimšana. Visos šajos gadījumos astrāls var neko neuzrādīt. Es redzu, ka cilvēkam ir slimība, pateicoties gaišredzībai.

Šie cilvēki ir atšķirīgi no veselajiem karmisku iemeslu dēļ. Ne vienmēr garīgi slimie dzīvo mocībās. Bieži vien viņiem garīgā slimība nesagādā neērtības. Viņi var justies pat ļoti labi, gan emocionāli, gan fiziski. Viņus šī slimība it kā vispār neskar, dzīvo savā iekšējā prāta pasaulē un neparko nesatraucas. Bieži šī ir tieši līdzcilvēku un tuvinieku karma. Lai tiem sniegtu kādu būtisku mācībstundu. Vieniem tuviniekiem tas māca pazemību, atmest augstprātību, citam līdzjūtību, rūpes, iecietību, pateicību...

Savukārt, ja slims cilvēks savā ķermenī cieš, tad skaidrs, ka tā ir viņa paša personiskā karma. Tai protams arī ir neskaitāmi variantu iemesli, bet kā piemēru var minēt- cilvēks iepriekšējā dzīvē ir strādājis ar slimiem cilvēkiem un ņirgājies, pazemojis, izmantojis tos.

Protams, ir arī apvienotās karmas, kad situācija ir gan priekš slimā, gan tuviniekiem.

Jebkurā gadījumā garīgi slimajiem enerģētika mēdz būt gandrīz, perfekti tīra un daudzkārt labāka nekā garīgi veselajiem un arī var tā tāda nebūt.

Jūsu izvēlētais darbības veids ir ļoti svētīgs, dariet to ar mīlestību!


Snowy Mountain.png