Search

Par mīlestību no "Mistērijas"


Janvāra žurnāla "Mistērija" nummurā ir mans raksts. Skeneris atsakās to ieskenēt, tāpēc ielikšu šeit nerediģēto variantu, kuru izsūtīju redakcijai.

#3. saruna ar Agnesi Ziediņu Zariņu „Mīlestība”.

Mīlestība ir dažāda. Mīlestība attiecībā uz partneri, uz Dievu, uz mājdzīvnieku, uz pasauli, attiecībā uz dzīvi, uz bērnu. Mīlestība var rasties jauna, tā var iet cauri gadu tūkstošiem cauri vairākām dzīvēm. Parunāsim par to, kas Tev ir svarīgs saistībā ar mīlestību un ne tikai.

Vai katra dvēsele ir nākusi pasaulē ar vēlmi pieredzēt mīlestību tieši partnerattiecībās?

Svarīgākais kas ir jāpieņem, kā realitāte, dvēsele ir nemirstīga, līdz ar to iepriekšējās dzīves citos ķermeņos un arī pieredze no tām ir tas ko pieredzam šajā dzīvē. Mīlestība partnerattiecībās arī ir sava veida pieredze un pirms nākt uz šo pasauli dvēsele izvēlas dzīves scenāriju. Tā izvirza sev prioritātes un jaunās pieredzes. Tātad ir gadījumi, kad personai nav paredzēts piedzīvot mīlestības pilnas attiecības, ja ir izvēlēta tāda dzīves pieredze. Par piemēru varētu pieminēt izvēli būt par mūku un dzīvi vadīt klosterī.

Vai attiecību neveidošanās var būt iepriekšējo inkarnāciju sekas?

Jā, tā var būt atsevišķos gadījumos. Piemēram, persona iepriekšējā dzīvē nevērīgi izturējās pret savu partneri, savas attiecības uztvēra par maznozīmīgām un iespējams vēl papildus smējās par tiem, kuri nespēj tādas sev izveidot. Šādā gadījumā šim indivīdam šajā dzīvē ir jāapgūst, kā ir atrasties pretējā pusē, iepazīt cīņu par uzmanību un atkal iemācīties novērtēt mīloša cilvēka klātbūtni savā dzīvē. Tādā veidā tiek izlīdzināta karma un atkarībā no spējas saprast savas kļūdas varēs formēties labvēlīgāki notikumi turpmākajās inkarnācijās. Sevi mainīt ir diezgan grūti, tomēr, protams, var ar sevi strādājot mainīt savu likteni arī vienas dzīves laikā.

Kā saprast, ka situācija ir iepriekšējo dzīvju sekas?

Parasti to var saprast, apskatot šīs problēmas saistību ar citām dzīvēm pie attiecīga speciālista. Piemēram pie manis bija vīrietis skatīties savas iepriekšējās dzīves intereses pēc, tam nebija mērķa noskaidrot iemeslu savām attiecībām. Tomēr skatoties dzīvi, tika saprastas kopsakarības ar šo dzīvi un notikumiem tajā. Pagājušajā dzīvē viņš ir bijis pilots kara laikā un viņš ir ļoti nodevies šai savai nodarbei, savukārt attiecības atstājis novārtā. Viņam bija sieviete, kura ļoti centās attiecību vārdā, tomēr vīrietis bijis vēss un vienaldzīgs. Šajā dzīvē īpaši daudz nekas nav mainījies. Līdz šim viņš ir dzīvojis tieši tāpat. Kad ir attiecības tad nu, lai jau ir, ja nav, nu tad, lai nav. Svarīgāk ir nodoties darbam. Atšķirība, ka šajā dzīvē arī nekas sakarīgs neveidojas un nav tāda cilvēka, kurš iespringtu par viņu. Līdz ar to, ja attiecības tomēr gribās, tad jāmainās vien būs pašam un uz to patreiz viss iet.

Vai var būt tā, ka pastāv augstāko spēku liegums līdz noteiktam laikam, ka veiksmīgas attiecības netiek piedzīvotas?

Arī šāda situācija ir iespējama. Piemēram pie manis bija puisis, kuram pēc enerģētikas attīrīšanas pateicu: „Vēl nav laiks!”. Viņš uzreiz saprata par ko iet runa, viņš ļoti vēlās nopietnas attiecības. „Kad tad būs laiks?” puisis ienteresējās, es saku, ka uz gadiem 30-33 aptuveni. Viņš iebilst, ka tas esot par vēlu, vēl ilgi jāgaida, ka grib jau tagad. Tomēr viņš nevar vēl izveidot savas īstās attiecības. Viņš vēl nav tām gatavs, vēl ir jāiziet citas pieredzes, jāiemācās būt kopā, jāpatrenējas uz citiem partneriem. Protams, viņš varētu satikt jau tagad savu īsto sievieti, bet tad viņš pieredzes trūkuma dēļ visu sabojātu. Šis laiks labāk ir pavadāms attīstot savu biznesu un veidojot nenopietnas attiecības. Kopumā skatoties variāciju ir ļoti daudz, kas un kāpēc notiek, kā kas veidojas un gandrīz katrai versijai ir sava vieta. Šajā gadījumā liegums var būt saistīts, piemēram ar to, ka indivīdam attiecības varētu traucēt citas pieredzes iegūšanai. Varbūt cilvēkam ir lemts līdz 40 gadu vecumam veltīt sevi profesionālai izaugsmei, zinātnei, labdarībai, mākslai u.t.t. Tikai laika periodā, kad tas būs jau nostabilizējies savā galvenajā dzīves misijā, tad būs iespēja veidot arī ģimeni. Cits gadījums šai situācijai var būt saistīts ar to, ka ir sākumā jāizpērk karma ar citiem partneriem. Ar tiem ar kuriem nav lemts būt kopā laimīgās attiecībās, tomēr jāsatiekas ir un šajā dzīvē jāatrisina savas savstarpējās attiecības pozitīvākā veidā, nekā iepriekš.

Nosacīti neīstajās attiecībās cilvēks var dzīvot un pat radīt bērnus, tomēr kad pienāks laiks sastapt savu īsto, tad viss iepriekšējais izjuks un tiks atbrīvota vieta jaunajām, šī mūža galvenajām attiecībām.

Cilvēki stājoties vairākās attiecībās, apzinoties to, ka nevienas no tām nav mūža īstās otrās pusītes, mācās veidot attiecības, iepazīst, strādā ar saviem trūkumiem, iepazīst otra cilvēka trūkumus, izkopj atbildības sajūtu. Līdz ar to vairākas attiecības dzīves laikā nav nosodāmas, ja vien nevienam netiek nodarīts apzināts kaitējums.

Vai ir iespējams, ka attiecības neveidojas dēļ citas personas negatīvām darbībām, kuras izmaina sākotnējo cilvēka programmu?

Šādā gadījumā varētu būt runa par piebūrumiem un lāstiem. Ja pret cilvēku ir veiktas šādas darbības, tad viņš var būtiski izmainīties pašam to nesaprotot un nemanot. Apkārtējiem, gan šādas pārmaiņas liksies stipri savdabīgas un šai personai netipiskas, lai gan pats pieburtais var pat ļoti agresīvi uz šādām aizdomām un pārmetumiem reaģēt visu noliedzot. Protams, ne vienmēr. Citreiz cilvēks saprot, ka kaut kas nav kārtībā ar viņu, bet nu ne kuram katram ienāks prātā doma, ka kāds varētu mēģināt ar viņu manipulēt caur maģiju.

Veikt šādas darbības, gan kategoriski neiesaku. Ieguvēju šajā situācijā nav. Ja gadījumā kāds ir noskatījis otru cilvēku un vēlas sev viņu iegūt, tad izmantojot maģiju tiks iegūts tikai šī cilvēka apvalks. Jo maģija cilvēku būtiski izmainīs. Izmainīs visu, gan uzvedību, gan izskatu. Cilvēks, kurš sevi agrāk ir kopis, var pēkšņi vairs par savu izskatu nedomāt nemaz. Pluss maģija velk ārā no personas enerģiju, tai vajag baroties, līdz ar to tā tiek atņemta sapņu partnerim, kurš nu jau ir kļuvis par īstu neveiksminieku. To piemeklē gan slimības, gan neveiksmes darbā, gan attiecībās ar apkārtējiem. Būrējam pašam tāds cilvēks vairs nav vajadzīgs, bet personiskā karma arī ir sabojāta un cietēja iepriekšējās attiecības izjauktas, ja tādas bija. Principā pieburšana tas pats lāsts vien ir.

Vai neizdošanās pamats var būt zemapziņas bailes no pretējā dzimuma?

Bailes veidot attiecības, bailes no pretējā dzimuma, bailes tikt sāpinātam, bailes, ka mani nepieņems, nemīlēs tas viss var bloķēt sirds čakru. Bloķēta sirds čakra var piesaistīt tādus pašus cilvēkus un līdz ar to attiecības par skaistām un labām neizveidosies. Tas savukārt čakru nobloķēs vēl vairāk. Šīs bailes cilvēks var iegūt, gan bērnībā, gan laikā, kad bija tikai vēl mātes vēderā, ja jaunā māmiņa nepārāk vēlējās šo grūtniecību, gan bailes var nākt līdzi no iepriekšējās dzīves. Piemēram, man bija vienmēr bailes no precēšanās un es regulāri sapņos murgoju, ka mani izprecina pret savu gribu. Skatoties iepriekšējās dzīves, redzēju, ka tieši tā ar mani ir noticis, es tiku izprecināta ar vīrieti, ar kuru precības nevēlējos. Tā šī trauma mani turpināja ietekmēt. Tomēr kad es uzzināju iemeslu, tad arī manas bailes pārgāja, jo apzinos, ka tagad pret manu gribu neviens mani nespēs izprecināt un neesmu vairs apdraudēta. Cits cilvēks traumu iegūst vērojot vecāku neveiksmīgās attiecības un baidās, ka viņam arī tādas būs. Vienā variantā viņš tiešām var kopēt vecākos redzēto modeli. Citā variantā viņš var saprast, ka viņš nav savi vecāki un vēlas dzīvi veidot savādāk, strādā pie tā, lai redzētās kļūdas nepieļautu. Vai māte, kura meitai stāsta, ka visi vīrieši ir cūkas un nelieši, jaunā sieviete, var jau uz katru vīrieti skatīties ar aizdomām un meklēt, kad un kā izpaudīsies šī nelieša daba un protams, sagaida. Tomēr var dzīvot ar saviem uzskatiem, saprotot, ka mātes uzskati ir „dīvaini”.

Sirds čakra atbild par mīlestību, par spēju tajā dalīties. Savukārt spēja dalīties atbild par spēju mīlestību pieņemt. Apkārtējie mūs spēj „nolasīt”. Tāpēc jau arī par cilvēku iegūstam priekšstatu pirmajās sekundēs. Ne jau pēc deguniem mēs spriežam, bet gan zemapziņa uztver kas tas otrs ir par cilvēku, enerģētiski, karmiski u.t.t. Tāpēc arī ir teiciens, ka „līdzīgais pievelk līdzīgo”. Čakru mēs aizveram ciet domājot negatīvas domas, uzturot aizvainojumu sevī. Savukārt atvērt to var caur mīlestību, labestību, situāciju piedošanu/ atlaišanu, strādāšanu ar savām enerģijām.

Kā saprast kura čakra man ir ciet, kā saprast tieši kādēļ attiecībās neveicas?

Par čakrām var saprast apskatot savu dzīvi un izprotot, kurās sfērās neveicas. Paskatīties, kādas kļūdas tiek pieļautas. Nevainot citus savās neveiksmēs, bet paskatīties ko pats varētu darīt daudz labāk. Varbūt kaut kam tiek pievērsts par maz uzmanības, varbūt tieši pretēji kaut kas tiek būtiski pārspīlēts. Varbūt notiek pilnīga uzupurēšanās cita labā, bet atstājat sevi novārtā un līdz galam nespējat iemīlēt sevi. Dzīvē ir jācenšas visu turēt līdzsvarā un nekrist nekādās galējībās. Ja ir grūtības attiecībās, tad sirds čakra pilnībā brīvi nedarbojas, ja ar naudu, tad ir skaidrs, ka septītā čakra ir vairāk vai mazāk bloķēta.

Speciālisti var palīdzēt izprast iemeslus, kāpēc precīzi neveicas attiecības. Piemēram, apskatīt iepriekšējo dzīvju pieredzi, vai kas ir noticis bērnībā, vai pirmsdzemdību periodā. Tomēr tas dos tikai izpratni, bet var nesniegt atrisinājumu. Atrisinājums, kā jau minēju, ir jāmeklē sevī un to gan var izdarīt, gan ar speciālista palīdzību, gan pats. Centieties strādāt ar savām negatīvajām īpašībām, vairojiet mīlestību uz sevi un uz citiem, meditējiet uz enerģiju plūsmu sevī, tādejādi atjaunojot to veselīgu cirkulāciju. Par savu enerģētiku ir jārūpējas tieši tāpat, kā par fizisko ķermeni. Sevi ir jātīra regulāri, katru dienu.

Ko nozīmē bloķēta čakra?

Cilvēkā plūst visuma, kosmiskā, dzīvības enerģija, kura nodrošina to, ka esam veseli, enerģiski, dzīvības pilni, aktīvi. Kādam šī plūsma no dzimšanas ir iedota spēcīgāka, kādam ne tik ļoti. Tas piešķir cilvēkam temperamentu. Ja čakras nav bloķētas, tad šī enerģija brīvi cilvēkā plūst. Savukārt čakru bloki ir, kā aizsērējušas ūdensvada caurules un samazina enerģijas plūsmu. Ciet, vai vaļā var būt jebkura čakra. Nav tā, ja ciet ir pirmā, tad arī ciet ir citas čakras. Esmu redzējusi, ka sirds čakrai pa virsu ir tāds, kā ledus, kas nozīmē, ka cilvēks ir piedzīvojis kādu vilšanos un ir nocietinājis savu sirsniņu, lai censtos sevi pasargāt no citām sāpēm. Ja viņš satiks personu, kura būs mīļa un jauka, tad ar savu attieksmi tā „atkausēs” šo aizsargmehānismu. Ir redzēts, ka priekšā ir režģītis, kas liecina, ka cilvēks ļoti filtrē ko laist sev klāt un ko nē, citi tiek šim filtram cauri, citi nē. Ja ir priekšā migliņa, tad skaidrs, ka cilvēks nevar izlemt ar ko būt kopā, viņā ir neskaidrība, nepārliecība, viņš taustās un nevar saprast, kā labāk. Var būt, ka čakrā ir kādas personas tēls, cilvēka aprises.

Vienam vīrietim skaidri redzēju uz sirds čakras sievieti, viņas seju, blondos matus. Vaicāju, kas tā ir pa sievieti, kura netiek aizmirsta un visu laiku par viņu tiek domāts? Viņš atcērt: „negribu par to runāt!” Tomēr, ja tas netiks risināts, tad par jaunām veiksmīgām attiecībām arī var nedomāt. Melna čakra ir gadījumā, ja cilvēks ir ļoti cietis un sevi jau ir pilnībā nobloķējis no apkārtējiem. Čakru bloki liecina, ka nav kārtībā ar attiecībām un tās nav obligāti partnerattiecības, varbūt, ka grūtības ir ar citiem cilvēkiem, bērniem.

Kas ir enerģētiskā nesaderība?

Rupjākais piemērs, ja viens no partneriem ir ļoti spēcīgs, aktīvs, ātrs, bet otrs ir lēnīgs, miegains, kūtrs, tad šis ir enerģētiskās nesaderības uzskatāmākais piemērs. Ne vienmēr tas ir tik acīmredzami. Viens var būt ir ārkārtēji labsirdīgs un nesavtīgs cilvēks un savu labsirdību uz āru īpaši neizrāda, nelielās ar to, savukārt otrs varbūt ir diezgan ļauns pēc savas būtības un savtīgs, protams arī šos savus aspektu atklāti apkārtējiem neizrāda. Tomēr enerģētiski man šī cilvēku nesaderība uzreiz ir redzama. Savukārt cilvēki attiecību sākumposmā var būt tik ļoti aizrāvušies viens ar otru, ka nemana nesaderību, tā sāk izpausties tikai pēc pāris gadiem. Nereti var dzirdēt pārus attiecību sākumā sakām „cik mēs esam līdzīgi” un attiecību beigās „mums nav nekā kopēja, mēs esam pilnīgi atšķirīgi”. Indikators nesaderībai enerģētiskā līmenī ir, ja jūs otra klātbūtnē izjūtat nogurumu, nespēku, tad pilnīgi noteikti otrs no jums viņu burtiski sūc ārā.

Vai mēdz būt dvēseles radinieki?

Jā, es uzskatu, ka katram ir dvēseles radinieks, vienīgi ir dzīves, kad viņi izvēlas nepārdzimt vienā laikā, vai arī būt ļoti tālu viens no otra. Tas varētu būt saistīts ar to, ka dvēseles radinieku starpā ir ļoti ciešas attiecības. Tie viens bez otra nespēj spert ne soli un var būt tā, ka visu dzīvi pārņem otrs cilvēks, viņiem bez tā otra neko vairs nevajag, tikai būt kopā un viss. Tas ir diezgan neveselīgi garīgā ziņā. Tāpēc šādas dvēselītes uz laiku mēdz arī izšķirt. Savādāk viņi neko neapgūst, nevirzās uz priekšu attīstībā.

Tomēr lielākoties tie izvēlas nākt kopā un parasti būt kopā, kā partneri, jo šis formāts ir vissakarīgākais. Tie mēdz būt arī labākie draugi, brāļi, vai māsas, vecāki un bērni, bet šajos gadījumos tas rada neērtības. Piemēram, pieaudzis vīrietis, kurš nespēj atstāt savas mātes dzīvokļa istabu, vai nesper ne soli bez sava labākā drauga, tā ir liela problēma attiecību veidošanā.

Kas ir dvēseļu radniecība?

Es to redzu tā: kad rodas jauna enerģija, lai iemiesotos uz zemes (vai uz citas pasaules), tad tās enerģijas apjoms ir par lielu un tas tiek sadalīts divās daļās. Šīs daļas ir radušās no viena vesela, tāpēc turpmāk mūžīgi izjūt lielu sasaisti- tās ir radniecīgas. Šīs dvēseles turpina savu attīstību caur simtiem dzīvju, tomēr vienmēr cenšoties turēties kopā dažādās lomās.

Precēties. Jā vai nē?

Kāzas ir nopietns lēmums abu cilvēku dzīvēs. Ļoti bieži cilvēki pret šīm saistībām izturas nevērīgi un vieglprātīgi. Daudzi precas vairākas reizes.

Kas pēc laulībām notiek enerģētiskajā līmenī?

Precoties mēs sevi sasaistām ar otru cilvēku ne vien liecinieku un klātesošo priekšā, bet arī enerģētiski. Mēs dodam solījumu un apmaināmies ar gredzeniem, kā simbolu konkrētajai savienībai. Līdz ar to, neviena instance šo enerģētisko sasaisti vairs nevar pārraut. Ir veikts konkrēts rituāls. Tas neaprobežojas ar birokrātisku papīru parakstīšanu.

Visā šajā procesā, gala rezultātā mēs uzņemamies atbildību par cilvēku, kuru esam sev piesaistījuši. Tas ir ļoti līdzīgi kā ar jaunas dzīvības rašanos. Tikai šajā gadījumā ir dzimusi divu cilvēku savienība. Kas nav gluži viens un tas pats, kas bērna piedzimšana. Bērns pastāv pats par sevi un viņu nedrīkst sev piesaistīt, bet pēc kāzām pāris beidz pastāvēt pats par sevi, viņi kļūst par vienu veselu.

Šķiroties, nerūpējoties vai izturoties necienīgi, mēs ļoti smagi provocējam sliktās karmas rašanos. Pēc kāzām pārim ir jāprot sadzīvot, augt kopā, pielāgoties un otru cienīt.

Tāpat šī savienība netiek sarauta ar nākamajām kāzām un citu cilvēku. Karmiskais ritenis griežas tālāk. Pirmās laulības ir īstās un vienīgās. Cilvēks par to ir uzņēmies pilnu atbildību. Varētu teikt, ka enerģētiski citas laulības neskaitās. Vienīgais izņēmums ir laulātā dzīvesbiedra nāve, kas arī ir vienīgais veids, kā šajā inkarnācijā saraut sasaisti.

Cilvēkiem no malas nevajadzētu jaukties starp cilvēkiem, kuri ir precējušies. Tādā veidā var nākties ciest ne vien pašiem, bet arī bērniem un bērnu bērniem.

Katram būtu ļoti jāpiedomā ko un kāpēc prec un vai šo savienību būs spējīgi noturēt līdz galam vai arī tā ir tikai mirkļa iegriba.

Vai attiecības var ietekmēt uzvārda maiņa?

Vārda maiņa arī var pamainīt tā nesēja enerģētiku. Karmu un galvenos dzīves uzstādījumus tas gan nemainīs, bet kaut kādas atsevišķas nianses ietekmēs.

Mans ieteikums ir paturēt gan savu, gan vīra uzvārdu. Tādā veidā tiek izlīdzināta abu uzvārdu vibrāciju iedarbība. Tiek atcelta krasa vīra uzvārda iedarbība uz sievieti. Iespējams arī Jūsu praksē ir novērota parādība, kad sieviete pēc kāzām, noteiktā laika periodā paliek savādāka, sāk ne vien uzvesties savādāk, bet arī izskatīties. Sieviete no veiksmīgas un darbīgas personas var palikt par slinku, nekoptu un uz katra soļa sastapties ar problēmām. Tas nav tāpēc, ka apprecoties viņa ir devusi sev atlaides, bet gan tāpēc, ka uzvārda vibrācija kļūst smagāka. Protams, viss var notikt arī pretēji. Tādā gadījumā uzvārda maiņa ir nākusi tikai par labu. Sievietes mātes dotais uzvārds sagādā problēmas, bet pēc kāzām pieņemot, vīra uzvārdu viss mainās uz labo pusi. Nereti arī vīrieši izvēlas pieņemt sievas uzvārdu, šādā veidā uzlabojot savu dzīvi. Šo iemeslu dēļ ir vērts pirms kāzām izanalizēt situāciju un izvēlēties sev vēlamāko variantu.

Bērna plānošana. Pirms vai pēc kāzām?

Šis ir ļoti daudzpusīgs jautājums. Jo, pēc enerģētiskās būtības, tam nav nekādas nozīmes. Dvēselītei ir lielākoties vienalga vai cilvēki ir viens ar otru sasaistījušies vai nav. Tā nāks, kad uzskatīs par pareizu. Pāris var censties tikt pie bērniņa cik vien vēlās, bet, ja nav pienācis īstais laiks, tas nenotiks. Reizēm ir gadījumi, kad pārim, lai bērniņš pieteiktos, ir jāapprecas, jo tikai tad tiks iegūta vajadzīgā pieredze.

Ir jāsaprot, ka visi bērni, kuri ir piedzimuši, kādās no attiecībām ir vajadzīgi pasaulei un viņiem ir konkrēta misija. Nevar piedzimt tas, kuram nav jāpiedzimst un nepiedzimt tas, kuram ir jāpiedzimst.

Pēc labās karmas likumiem, bērniņam ir jābūt plānotam no abu cilvēku puses un bērna pieteikšanās nedrīkst būt kā ierocis ar, kura palīdzību piesaistīt, noturēt vai, manipulēt ar cilvēku. Ja ne viens ne otrs neplāno pēcnācējus, bet viss notiek pats no sevis, tas arī ir labi un šis apstāklis pats par sevi nerada negatīvu ietekmi.

Bērns enerģētiski cilvēkus nesasaista, līdz ar to cilvēkam drīkst būt vairāki bērni no dažādiem partneriem, ja vien pirms tam cilvēks nav stājies laulībā.

Kā tas ir dzīvot un just citu cilvēku enerģētiku?

Ja visi cilvēki dzīvotu mīlestībā, ar pozitīvām enerģijām, tad būtu brīnišķīgi. Man ļoti patīk iet garām pārīšiem, kuri jūtas iemīlējušies un izjust pašai šīs viņu emocijas, tas ir skaisti. Lielākoties, gan tā nav. Parasti, ja man kaut kur jāiet sabiedrībā vienatnē, tad izjūtu lielu stresu, pār mani veļas cilvēku negatīvās domas, noskaņojumi, emocijas, tāpēc cenšos doties kopā ar kādu. Tagad visur vienmēr līdzi ņemu vīru. Tad es novirzu savu uzmanību uz sarunu ar viņu, vai skatos uz vīru un apkārtējos neizjūtu. Cilvēki kuri ir kopā pārī var ārēji izrādīt savas simpātijas viens pret otru, smaidīt, sarunāties, apskauties, tomēr es jūtu, ka piemēram sievietei tas vīrietis ar ko viņa ir kopā ir nepatīkams. Vīrietis gan ir pārlaimīgs un septītajās debesīs, kamēr sieviete ar smaidu sejā viņam tēlo. Mani pārņem nesapratne, kas notiek, kāpēc tāda liekulība?

Vai taisnība, ka savam liktenim garām nepaiesi un cilvēkus, kuri ir jāsatiek arī satiksim?

Protams. Mums ir misija, kura jāizpilda un jau sākotnēji esam debesīs saslēguši vienošanos ar katru kurš mūsu dzīvē spēlēs kādu lomu. Kuri un kādi būs mūsu vecāki, partneri, kolēģi, priekšnieki, draugi, radinieki. Jautājums ir tikai tajā, kā mēs mācēsim atrisināt mūsu situācijas. Vai spēsim visu veidot labāku, vai izvairīsimies no agrāk pieļautajām kļūdām?


Indija2020.jpg

© 2015 by Janis

Saziņai vislabāk rakstīt epastus: janis@domuspeks.com
 Tel: 22 18 05 56 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now