Search

Par mīlestību, laulībām, ģimeni raugoties enerģētiski.


Nesen aprecējos un cilvēki uzdod dažādus jautājumus par šo tēmu.

Precēties. Jā vai nē?

Kāzas ir nopietns lēmums abu cilvēku dzīvēs. Ļoti bieži cilvēki pret šīm saistībām izturas nevērīgi un vieglprātīgi. Daudzi precas vairākas reizes.

Kas tad notiek enerģētiskajā līmenī?

Precoties mēs sevi sasaistām ar otru cilvēku ne vien liecinieku un klātesošo priekšā, bet arī enerģētiski. Mēs dodam solījumu un apmaināmies ar gredzeniem, kā simbolu konkrētajai savienībai. Līdz ar to, neviena instance šo enerģētisko sasaisti vairs nevar pārraut. Ir veikts konkrēts rituāls. Tas neaprobežojas ar birokrātisku papīru parakstīšanu.

Visā šajā procesā, gala rezultātā mēs uzņemamies atbildību par cilvēku, kuru esam sev piesaistījuši. Tas ir ļoti līdzīgi kā ar jaunas dzīvības rašanos. Tikai šajā gadījumā ir dzimusi divu cilvēku savienība. Kas nav gluži viens un tas pats, kas bērna piedzimšana. Bērns pastāv pats par sevi un viņu nedrīkst sev piesaistīt, bet pēc kāzām pāris beidz pastāvēt pats par sevi, viņi kļūst par vienu veselu.

Šķiroties, nerūpējoties vai izturoties necienīgi, mēs ļoti smagi provocējam sliktās karmas rašanos. Pēc kāzām pārim ir jāprot sadzīvot, augt kopā, pielāgoties un otru cienīt.

Tāpat šī savienība netiek sarauta ar nākamajām kāzām un citu cilvēku. Karmiskais ritenis griežas tālāk. Pirmās laulības ir īstās un vienīgās. Cilvēks par to ir uzņēmies pilnu atbildību. Varētu teikt, ka enerģētiski citas laulības neskaitās. Vienīgais izņēmums ir laulātā dzīvesbiedra nāve, kas arī ir vienīgais veids, kā šajā inkarnācijā saraut sasaisti.

Cilvēkiem no malas nevajadzētu jaukties starp cilvēkiem, kuri ir precējušies. Tādā veidā var nākties ciest ne vien pašiem, bet arī bērniem un bērnu bērniem.

Katram būtu ļoti jāpiedomā ko un kāpēc prec un vai šo savienību būs spējīgi noturēt līdz galam vai arī tā ir tikai mirkļa iegriba.

Uzvārda maiņa. Jā vai nē?

Mans ieteikums ir paturēt gan savu, gan vīra uzvārdu. Tādā veidā tiek izlīdzināta abu uzvārdu vibrāciju iedarbība. Tiek atcelta krasa vīra uzvārda iedarbība uz sievieti. Iespējams arī Jūsu praksē ir novērota parādība, kad sieviete pēc kāzām, noteiktā laika periodā paliek savādāka, sāk ne vien uzvesties savādāk, bet arī izskatīties. Sieviete no veiksmīgas un darbīgas personas var palikt par slinku, nekoptu un uz katra soļa sastapties ar problēmām. Tas nav tāpēc, ka apprecoties viņa ir devusi sev atlaides, bet gan tāpēc, ka uzvārda vibrācija kļūst smagāka. Protams, viss var notikt arī pretēji. Tādā gadījumā uzvārda maiņa ir nākusi tikai par labu. Sievietes mātes dotais uzvārds sagādā problēmas, bet pēc kāzām pieņemot, vīra uzvārdu viss mainās uz labo pusi. Nereti arī vīrieši izvēlas pieņemt sievas uzvārdu, šādā veidā uzlabojot savu dzīvi. Šo iemeslu dēļ ir vērts pirms kāzām izanalizēt situāciju un izvēlēties sev vēlamāko variantu.

Bērna plānošana. Pirms vai pēc kāzām?

Šis ir ļoti daudzpusīgs jautājums. Jo, pēc enerģētiskās būtības, tam nav nekādas nozīmes. Dvēselītei ir lielākoties vienalga vai cilvēki ir viens ar otru sasaistījušies vai nav. Tā nāks, kad uzskatīs par pareizu. Pāris var censties tikt pie bērniņa cik vien vēlās, bet, ja nav pienācis īstais laiks, tas nenotiks. Reizēm ir gadījumi, kad pārim, lai bērniņš pieteiktos, ir jāapprecas, jo tikai tad tiks iegūta vajadzīgā pieredze.

Ir jāsaprot, ka visi bērni, kuri ir piedzimuši, kādās no attiecībām ir vajadzīgi pasaulei un viņiem ir konkrēta misija. Nevar piedzimt tas, kuram nav jāpiedzimst un nepiedzimt tas, kuram ir jāpiedzimst.

Pēc labās karmas likumiem, bērniņam ir jābūt plānotam no abu cilvēku puses un bērna pieteikšanās nedrīkst būt kā ierocis ar, kura palīdzību piesaistīt, noturēt vai, manipulēt ar cilvēku. Ja ne viens ne otrs neplāno pēcnācējus, bet viss notiek pats no sevis, tas arī ir labi un šis apstāklis pats par sevi nerada negatīvu ietekmi.

Bērns enerģētiski cilvēkus nesasaista, līdz ar to cilvēkam drīkst būt vairāki bērni no dažādiem partneriem, ja vien pirms tam cilvēks nav stājies laulībā.


Indija2020.jpg