Search

Par čenelingu.


Jautā lasītājs Jānis: Labdien! Esmu bijis uz vairākiem „čenelinga” pasākumiem, tomēr tie man likās nepārliecinoši- iespējams pat nepatiesi. Kāds ir Jūsu skatījums uz „čenelingu”? Kas tas ir, ko tas dod, vai to var apgūt?

Agnese atbild:

Sākšu ar to, kas tas nav un kas tas ir.

Latvijā ir cilvēki, kuri čenelingu pozicionē, kā telepātisku saziņu ar „būtnēm”. Tomēr tas tā nav. Tie cilvēki, kuri ar šo lietu publiski nodarbojas, diemžēl dažkārt paši neizprot, ko viņi dara un tur ir ļoti daudz fantāziju. Čenelings, tā ir fiziska saslēgšanās ar būtnēm. Tās saslēdzoties pārņem Jūsu ķermeni un runā caur Jums. Savukārt telepātiska saziņa ir, kā divu draugu saruna, kurā neviens nevienu nepārņem un nekontrolē.

Ir daļa cilvēku, kuriem šī spēja čenelingot piemīt pati no sevis. Es savā praksē šo saziņas veidu neizmantoju. Ir bijuši gadījumi, kad man to ir lūguši un eksperimentālos nolūkos tas ir darīts. No manis tas prasa daudz laika, lai sakoncentrētos un ieietu šajā stāvoklī. Laika ziņā tas man prasa aptuveni 30-40 minūtes, lai vispār šī saslēgšanās notiktu. Tāpēc uzskatu, ka tas ir nepraktiski. Protams, es apbrīnoju tos, kuri divu sekunžu laikā uz ko tādu ir spējīgi. Iespējams, šamaņiem būtu ko no šiem cilvēkiem mācīties.

Informāciju ikdienā saņemu no informācijas lauka, vai telepātiski. Laikā, kad tika eksperimentēts ar čenelingu, biju saslēgusies arī ar Čārliju Čaplinu un Nikolā Teslu. Pēc šī eksperimenta es vēl vairākas dienas izjutu viņu ietekmi uz sevi. Čenelings atstāj tās personas nospiedumu ar, kuru ir notikusi saslēgšanās. Respektīvi, es fiziski un emocionāli daļēji jutos, kā cita persona. Uzskatu, ka tas arī ir saistīts ar to, ka šīs divas personas vairs nav starp dzīvajiem. Tātad ir gari. Bet gari ir no mirušo pasaules ar savdabīgu enerģētiku. Līdz ar to vērtīgāk būtu un arī veselīgāk sazināties ar gaismas būtnēm vai dzīvām telepātiskām būtnēm.

Ko tas dod?

Atkal runāšu par to, ko tas nedod. Šāda veida saslēgšanās nozīmē to, ka teiktais ir tās konkrētās personas redzējums, viedoklis. Šī informācija nav precīza, tā ir tikai šīs personas versija. Jautāt par nākotni vienlīdz veiksmīgi Jūs varat, gan savam dzīvajam kaimiņam, gan mirušajai Kleoptrai, vai citplanētietim no prieka planētas. Līdz ar to labāk ir sarunāties ar dzīvajiem. Līdz ar to iesaku labāk pieslēgties informācijas laukam un no turienes saņemt atbildes par nākotni.

Ticiet vai nē, arī būtnes un mirušie mēdz mānīties un jokoties, tādejādi sniedzot nepatiesu informāciju.

Ko čenelings dod? Iespēju iepazīt citas dimensijas un citus uzskatus. Saprast kā darbojas visums vai atklāt kaut ko jaunu un nebijušu. Labi varētu noderēt zinātnē.

Pati čanelingu nepraktizēju, jo tas prasa pārāk daudz laika un nesniedz 100% patiesu informāciju.

Vai to var apgūt?

Jā, to var apgūt. Tie „čenelingotāji”, kurus es esmu redzējusi, gan Latvijā, gan ārpus tās ir izlasījuši visu iespējamo informāciju par šo tēmu, noskatījušies stundām garus videomateriālus. Diemžēl tas viss vēl vairāk attālina no spējas saņemt informāciju tādu, kāda tā ir, jo prāts ir „pārbāzts” ar informāciju un dod to ārā no sevis.

Tāpēc iesaku visiem pēc iespējas mazāk uzsūkt sevī ārpasaules informāciju, jo tā var ļoti traucēt, vēlāk kad tiks čanelingots.

Pilnīgi noteikti vieglāk un produktīvāk ir apgūt telepātisko saziņu ar savu augstāko es, vai sargeņģeļiem.


Indija2020.jpg

© 2015 by Janis

Saziņai vislabāk rakstīt epastus: janis@domuspeks.com
 Tel: 22 18 05 56 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now