Search

Kā tikt pie tīras enerģētikas bez dziedniekiem?


Es teiktu, ka ļoti, ļoti reti ir tādi gadījumi, kad pie manis atnāk cilvēks ar gandrīz tīru enerģētiku. Tīras, strādājošas čakras un tīrs astrālais ķermenis nav bijis līdz šim nevienam, līdz vakardienai. Uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt, kad cilvēki ir bijuši ar salīdzinoši nelieliem piesārņojumiem enerģētiskā līmenī. Vakar atnāca meitene ar pilnīgi tīru enerģētiku.

Protams man vienmēr interesē, ko šie cilvēki „ēd” :) , kā viņi sevi uztur tādā stāvoklī?

Tiešām šiem visiem cilvēkiem ir kas kopīgs. Tie lielākā vai mazākā apjomā praktizē ci-gun. Kas tad tajā ci-gun ir tik sevišķs? Pati neesmu to praktizējusi, tomēr mans vīrs ir bijis uz ci-gun apmācībām un regulāri kaut 5 minūtes dienā to praktizē.

Šīs prakses esence ir tajā, ka notiek darbs ar enerģijām, to vizualizēšanu, laišanu caur sevi daudz dažādos veidos. Tā arī ir būtiskākā atšķirība. Tie kas meditē, var meditēt daudzus gadus, piemēram uz bezdomu stāvokli, vai savu elpu u.t.t., tomēr reti vai nemaz meditācijā izmanto enerģiju laišanu caur sevi, līdz ar to sevis attīrīšanu. Cilvēki, kuri nodarbojas ar jogu, arī iegūst mierīgāku prāta stāvokli, uzlabo fizisko ķermeni, veselību un kopējo dzīves kvalitāti, bet enerģijas īpaši var neattīrīties. Protams, es esmu redzējusi daudz cilvēkus, kuri dažādos veidos strādā ar sevi un dzīvo nosacīti garīgu dzīvi, tomēr enerģētikas mēdz būt pat ar ļoti lieliem blokiem.

Ci-gun nodarbību laikā pamatīgi tiek strādāts tieši ar enerģijām.


Snowy Mountain.png