Search

Es vēlos!


Nākamā saruna būs # 3. „Mīlestība!” Esmu kļuvusi par sievu savam mīļotajam, tāpēc parunāsim par mīlestības visām formām, gan romantisko, gan garīgo, gan...

Tagad īss ieskats sarunu vakarā # 2. „Es vēlos!”

Kāpēc man nav tas ko vēlos? Kāpēc ir tieši šādi, kā man ir?

Lielākoties visas atbildes ir iedalāmas sekojošās kategorijās: karma, ticība, liktenis. Ja kaut kas notiek, vai nenotiek mūsu dzīvēs un rodas jautājums „kāpēc tā?”, tad īsā atbilde ir viena no šīm. Karmu un likteni var uzvarēt ar lielu ticības spēku. Ticības spēku galvenokārt sevī, par sevi. Mēs, cilvēki, tiešām ticam daudz par maz. Šaubas ir tās, kuras neļauj, traucē, kavē īstenoties mūsu dzīvēs tādiem notikumiem, kurus vēlamies pieredzēt. Pat, ja mēs uzskatām, ka ļoti ticam, ļoti vēlamies, ja paanalizē detalizētāk, tad varam atrast, ka tomēr līdz galam, līdz pašam „kaulam” neesam noticējuši. Ja nešaubīgi noticam, tad noteikti izdosies.

„Debesis” mēdz mums kaut ko nedot, lai mēs iegūtu pieredzi, kura mums ir jāiziet. Piemēram, ja cilvēkam ir jāapgūst, kā ir strādāt smagi, saistībā ar to, ka iepriekšējā dzīvē viņš ir bijis augstmanis un ņirgājies par zemniekiem, kuri daudz strādā, tad „Debesis” var nedot materiālas bagātības, jo cilvēks sāks slaistīties un dzīvot bez piepūles. Savukārt, ja viņš būs izpratis sevī savu pagātnes kļūdu, tad „Debesis” var atļaut pieredzēt šajā dzīvē bagātību. Tas bija karmiskā/liktenīgā iemesla apraksts.

Vai vēlmes materializējas?

Jā, pilnīgi noteikti! Tomēr tur ir savi mehānismi.

Kā piesaistīt vēlamo?

Pirmais, ir jātic, ka tas ir iespējams. Otrais, ir jāvizualizē pēc iespējas detalizētāk, pēc iespējas precīzāk. Trešais, jāieliek iekšā savā vēlmē, vizualizācijā emocijas. Jo spēcīgākas, jo labāk. Ceturtais, jādod pietiekami daudz laika Visumam, lai tas var realizēt Jūsu palaisto domu. Pēc maniem novērojumiem, lielās dzīves vēlmes izdodas materializēt vidēji 3-5 gadu laikā. Protams ir arī cilvēki, kuriem nepieciešams vairāk laika un ir protams, kuri realizē ātrāk. Mazākas vēlmes var realizēties pat vienas dienas laikā. Galvenais noteicošais faktors paliek patiesais ticības spēks.

Tāpēc, jo īpaši viegli realizējas tas, ko mēs nevēlamies. Jo tur ir ieliktas pamatīgas emocijas un ir dots precīzs apraksts un šaubu arī nav, ka tas varētu realizēties. Visums kaut kādu iemeslu dēļ nedzird, neuztver priedēkli „ne”. Ir ļoti jāmācas iztikt savā runā un domāšanā bez šī priedēkļa. Sakot es nevēlos saslimt, Visums uztver es vēlos saslimt. Visums vēlas, lai mēs runātu tikai pozitīvā formā. Piemēram „man ir teicama veselība”. Tādejādi tas mums liedz pat iedomāties kaut ko pretēju- pretstats pozitīvajam tiek ignorēts un pieņemts, kā pozitīvs.

Cik daudz atšķirīgas vēlmes vienlaicīgi iespējams "palaist"? Ar domu, vai ir iespējams vēlēties vienlaicīgi: ļoti labu veselību, izcilus sasniegumus sportā, finanšu veiksmi, mīlestību, sevis izziņu utt?

Es rekomendēju izveidot savu vēlmju kolāžu. Ar krāsainiem attēliem. Kolāžu var sadalīt vairākos sektoros. Piemēram, mīlestība, darbs, atpūta, veselība... Katrā sektorā salīmēt atbilstošus attēlus, ko vēlaties pieredzēt šajā dzīvē. Tā, Jūs būsiet palaiduši vairākas vēlmes vienlaicīgi. Visums ir milzīgs un pieejams ir viss un visiem. Mūs ierobežo tikai pašu iekšējā spēka mazums un neapgūtās mācības.

Kā iemācīties uzticēties intuīcijai?

Ir jāmācās dzirdēt sevi. Jāmācās dzirdēt savus pirmos impulsīvos lēmumus. Lielākoties pirmā atbilde, kura mums ienāk prātā, ir tā pareizā- īstā. Tā ir tā, kura ir atnākusi intuitīvi. Pēc tam jau pieslēdzas prāts un uzsāk analizēšanas procesus. Tas ir treniņš- uzdot sev jautājumus un vērot atbildes atnākšanu. Var jautāt atbildes sniegšanu meditācijas laikā, vai, lai tā atnāk Jūsu sapnī. Ja ir radies jautājums, tad noteikti atnāks arī atbilde. Varbūt kāds no satiktajiem cilvēkiem kaut ko pateiks, vai pagadīsies pa rokai raksts, citāts kas sniegs ilgi gaidīto risinājumu.

Uz tikšanos sarunā # 3.

Agnese Ziediņa-Zariņa


Snowy Mountain.png