Search

Vēlmes- trīs vīrieši.


Mana bloga sadaļā „pašizaugsme” ir minēts, ka lielākoties cilvēks savu laimi sasaista ar trīs pamatvērtībām- veselība, mīlestība, pārticība. Šie arī ir galvenie jautājumi ar kuriem cilvēki pie manis nāk uz konsultācijām.

Šoreiz par mīlestību.

Savdabīgi ir novērot tendenci, ka lielākoties vīrieši nāk ar jautājumiem par to, kā attiecības noturēt un uzlabot, bet sievietes, galvenokārt satraucas par to, kā attiecības pārtraukt.

Visi vēlas sev ideālus partnerus un masu mēdiji mums palīdz noformulēt viedokli par to kas ir šis ideālais (dabā reāli nepastāvošs, vai maz pastāvošs). Reti, kurš ir spējīgs aizdomāties par to, kas man pašam ir jāmaina sevī, lai es būtu ideāls sava partnera acīs.

Ja abi partneri gaidīs ne viens uz otru, kad tas otrais piepildīs visas mūsu vēlmes un fantāzijas, bet gan abi vienlaicīgi domās par to, vai es tieši šobrīd un katrā citā dzīves mirklī atbilstu sava partnera ideālam un kas man ir jāpieliek klāt, lai es tāds kļūtu, tad... Tavu brīnumu, veidojas ideāls pāris!

Tagad par trīs vīriešiem. Stāsts ir par maniem klientiem, trīs vīriešiem ar vienādām vēlmēm, vienādām prasībām pret savu iedomāto sapņu sievieti, ko rupjos vilcienos varētu noformulēt – jauna, skaista, seksīga (protams ne tik sekli, bet obligāti ietverot šo).

Pirmais vīrietis. Lai viņš īstenotu savu sapni, viņam ir jāpieliek ļoti daudz darba. Tik daudz, ka maz ticams, ka viņš to spēs šajā dzīvē paveikt, ņemot vērā savas individuālās rakstura īpašības. Viņam savā dzīvē ir jāmācās pieņemt sievieti neraugoties uz tās ārējo pievilcību, jāmācās iemīlēt sievietes iekšējais skaistums un tikai tad viņam „debesis” varēs piedāvāt arī fizisko skaistumu, jo būs apgūta mācība nelikt to pirmajā vietā. Būs apgūta mācība mīlēt cilvēku par to, kāds tas ir, nevis par kādu konkrētu īpašību. Līdz ar to iespējas iegūt vēlamo ir, tomēr jāiegulda paliels darbs attieksmes maiņā.

Otrais vīrietis. Lai viņš īstenotu savu sapni, viņam arī ir jāpieliek darbs, tomēr cita veida. Šis vīrietis var vēlamo iegūt caur savu ticības spēku, caur sev vēlamā piesaistīšanu ar domu spēku, ar vizualizācijām, afirmācijām, sapņu kolāžu veidošanu. Viņa devīze varētu būt „domu spēks darbībā”.

Trešais vīrietis. Viņš savu sapni ir nesenā pagātnē jau īstenojis. Šis cilvēks to ir panācis, jo ir izgājis cauri visiem augstāk pieminētajiem posmiem. Viņš agrāk ir pieņēmis attiecības, tādas, kādas tās bija, bez pārmērīgi liekas kritikas, spējis nesavtīgi mīlēt. Agrākās attiecības ir nesušas daudz negatīvu brīžu, tomēr viņš nav nolaidies līdz zemiskai attieksmei un vienmēr ir centies attiecības uzlabot. Viņš ir daudz strādājis arī domu līmenī, cenšoties sev piesaistīt tāda veida attiecības, kādas beidzot arī ir ieguvis. Viņš ir izmantojis visu, gan vizualizāciju, gan kolāžas, gan veidojot precīzu vēlamās partneres aprakstu, gan skaitot afirmācijas, gan lūgšanas, gan pats sevi pilnveidojis, kā personību.

Raugoties no malas uz šiem trīs vīriem, var šķist, ka vienam tiek dots, bet diviem nē, tomēr ieskatoties dziļāk ir redzams, ka nekas netiek dots, vai nedots tāpat vien.

P.s. Ja kāds ir izpelnījies un ieguvis sev kāroto jebkurā no sfērām, tad nav pamata atslābšanai un augļu baudīšanai, jo ar nevērīgu attieksmi, mēs varam atkal zaudēt. Tas ir, kā ar ziedu laistīšanu, lai tie ziedētu, par tiem jārūpējas vienmēr, ne tikai līdz uzziedēšanai.


Snowy Mountain.png