Search

Māja ar mirušajiem un melniem „tārpiem”.


Šis izbrauciens sākās ar zvanu no sievietes, kura apgalvo, ka visa ģimene cieš no spokiem, kuri jau 10 gadus nomoka mājas iemītniekus. Arī jau ir izmēģināti visādi veidi, kā atbrīvoties, bet bez lieliem rezultātiem. Saimnieki, jau paši ir iemācījušies attīrīt sevi un īslaicīgi apturēt enerģētiskos uzbrukumus. Mirušo dvēseles arī bieži tiek redzētas, gan cilvēciskā veidolā, gan kā ēnas, gan tiek sajusti fiziski pieskārieni.

Šīs mājas pagalmā redzēju vecu sievieti, kura rādīja baltu krustu pie ābeles un zīdaini, vīrieti ar zirgu, kas bija ļoti savdabīgi, jo dzīvnieku gari ir ļoti reta parādība. Visus mirušos atlaidu caur portālu, lai gan arī šie bija grūti pierunājami doties prom.

Interesantākas lietas notika mājā iekšā.

Skatoties uz grīdu, pilnīgi pa visu māju, bija redzami aptuveni 50 centimetrus gari radījumi melnā krāsā ar dzeltenām actiņām. Diametrā apmēram 10cm, ar lielāku galvu un mazāku astīti. Paši par sevi enerģētiski tie nelikās ļauni, bet tiem bija uzdevums/programma vākt enerģiju no tiem, kuri atrodas šajā mājā. Tie burtiski, kā dēles piesūcās cilvēkiem un sūca ārā spēkus. Visa grīda no tiem bija melna, dēļ to milzīgā skaita. Atrodoties šajā mājā, arī man kļuva slikta pašsajūta un sākās galvas sāpes. Cilvēks, kurš bija ar mani kopā, ejot pa istabu gandrīz, paklupa uz līdzenas vietas, jo kājas pašas par sevi sapinās. Saimnieki arī to apstiprināja, ka viņiem pašiem ne no šā, ne no tā pinās kājas, it īpaši kāpņu zonā. Tas ir dēļ tām būtnēm, kuras ložņā pa visu grīdu. Tās, lien arī augšā pa mēbelēm, bet nespēj iziet cauri sienām, kā to darītu piemēram mirušo cilvēku gari. Šie „tārpi” bija, lai gan ar „parasta” cilvēka aci nesaredzami, tomēr rupjākas uzbūves, nekā gari. Uzliku enerģētisko aizsardzību, lai nekas kaitējošs nespēj tikt klāt visiem mājas iemītniekiem un arī pati sev. Pēc tam šo aizsardzību uzliku arī visai mājai, tās mēbelēm, arī grīdai un ar to sākās telpas attīrīšanās un „tārpi”, saskaroties ar pozitīvo enerģiju, sāka beigties nost.

Momentā no dārza mājā iekšā ienāca kaķis, kurš uzreiz apgūlās uz grīdas un sāka pa to vārtīties pilnā laimē. Saimniekiem liels pārsteigums. Viņi apgalvo, ka kaķis nekad tā nav uzvedies un izskatās tik laimīgs, kā tiešām vienmēr pārvietojies pa māju, kura ir atbrīvota no vienmēr esoša ienaidnieka.

Skatoties pa logu uz dārzu, ieraudzīju, ka „tārpi” tagad ir pa visu dārza teritoriju, jo mājā tie atrasties vairs nespēj. Uzliku šo aizsardzību arī dārzam, līdz ar to tiem vispār vairs nav vietas šajā īpašumā.


Snowy Mountain.png