Search

100+ mirušie privātmājā


Zvans no saimniekiem, ka dažus pēdējos gadus netiek vaļā no būtnēm, kuras ir mājā. Saimnieki regulāri izjūt fiziskus pieskārienus, periodiski redz „spokus”. Tas ir tik ļoti bieži un uzmācīgi, ka ir neizturami.

Parasti ir uzskats, ka spoki varētu būt pārpirktos, senos īpašumos. Tādos kur, ir notikušas nelāgas lietas un vēsturiskie notikumi saglabā savu ietekmi, traucējot jaunajiem iemītniekiem. Tomēr šī māja ir pašu būvēta pirms vairākiem desmitiem gadu. Mājā neviens nav miris un vienmēr viss ir bijis labi, līdz pirms pāris gadiem sākās visas dīvainības.

Pirms manis mājā jau ir bijuši dažādi cilvēki ar „spējām” tai skaitā no svētās Indijas, tomēr būtisku izmaiņu nav bijis. Kad ierados šajā mājā, pēc brīža, kas nepieciešams, lai sakoncentrētos un sāktu uztvert informāciju, ieraudzīju milzīgu skaitu mirušo garu. Manī tas radīja lielu neizpratni, kā tas var būt, ka vienā ēkā atrodas vairāk nekā 100 dvēseles. Parasti tas ir viens, vai daži cilvēki, bet šis jau līdzinājās tam ko es pieredzēju Salaspils memoriālā. Pat tur uz tik mazu platības vienību, nebija tik daudz iestrēgušu garu. Lai atbrīvotu māju no šīm būtnēm pielietoju to pašu metodi, ko parasti. Atvēru „portālu”, kuru mirušie uztver, kā eju uz „debesīm”.


Snowy Mountain.png