Search

Spocīgi gadījumi


Spoki un mirušo gari daudziem nav ikdiena un ir grūti noticēt, ka šīs radības ir reālas, tiešām dzīvē eksistē un traucē cilvēkiem dzīvot.

Lielākoties cilvēki uzskata, ka tie ir fantastikas žanra elementi un nav viegli iedomāties, ka blakus pastāv tādi, kuri šīs būtnes redz, jūt un dzird.

Tomēr cilvēkiem, kuriem šīs radības ir blakus, viņu istabās, birojos, par to eksistenci nešaubās un izmisīgi tiek meklēti risinājumi, lai iegūtu brīvību.

Esmu saskārusies ar mirušajiem, kuri ir iestrēguši zemes dzīvē un netiek prom no tās. Tie vienkārši uzturas telpā, netraucējot cilvēku mieru. Ir bijuši tādi mirušie, kuri ir piesaistījušies konkrētam īpašumam un traucē iemītniekiem, jo uzskata sevi par saimnieku. Esmu saskārusies ar enerģētiskiem radījumiem, kuri ir radušies no lielām ciešanām un negatīvām darbībām, gan arī citos veidos noformējušies, kādus publiski labāk neiztirzāt.

Cilvēki, kuriem esmu braukusi palīdzēt nav garīgi nelīdzsvaroti, vai kādi īpatņi, kā kādam „normālajam” varētu šķist. Pilnīgi pretēji, viņi ir pilnīgi adekvāti cilvēki, kuri strādā vadošos amatos, vai ir uzņēmēji ar savu biznesu.

Esmu bijusi daudzos īpašumos, kur ir notikušas ļoti dīvainas un neierastas lietas. Turpmāk (no nākamās nedēļas) sekos vairāki raksti par interesantākajiem gadījumiem no manām patiesām pieredzēm ar šo visu.


Snowy Mountain.png