Search

Partnerattiecību jautājumi, cilvēku savstarpējā saderība.


Sabiedrībā ir novērojama ļoti virspusēja un vieglprātīga pieeja partnerattiecību jautājumam. Cilvēki kopumā maz aizdomājas par to cik otrs cilvēks patiesībā ir pirmajam piemērots. Liela vērība tiek pievērsta tam, lai nepaliktu pavisam viens un cilvēki mēdz veidot attiecības īpaši nešķirojot cik tas labi, vai destruktīvi nākotnē var ietekmēt indivīdu. Cilvēks meklē iespēju aizpildīt savu personisko tukšumu ar kādu citu cilvēku. Šis tukšums var būt emocionāls, materiāls, fizisks, vai vēl kāda cita veida.

Protams ir arī cilvēki, kuri attiecībām pieiet ļoti atbildīgi, nesteidzīgi un pārdomājot visus par un pret aspektus. Ir tādi, kuri klausa savai sirdsbalsij un šis varētu būt vērtīgākais veids, kā attiecībām pieiet.

Garīgā skatījumā attiecības ir ļoti nopietna lieta, jo caur šo sfēru mēs varam būtiski attīstīties, ja kalpojam savam partnerim un varam arī degradēties, ja esam negodprātīgi un vēlamies parazitēt.

Vēdiskajā kultūrā ir pieņemts uzskatīt, ka, ja cilvēki uzsāk kopdzīvi, tad ne pie kādiem apstākļiem tie nedrīkst pamest viens otru. Domāt un pārbaudīt otru cilvēku vajag pirms uzsākt nopietnas attiecības, bet ne tad, kad tās jau ir sākušās. Šī iemesla dēļ potenciālie partneri konsultējas ar vecākiem, ar garīgajiem skolotājiem, vēdiskajiem astrologiem, kuri izskata saderību augstākā līmenī, nekā indivīds pats to ir spējīgs noteikt.

Pāru saderība ir atkarīga no neskaitāmām niansēm, ne velti ir tik grūti sastapt to savu īsto un vienīgo. Šīs nianses var aizēnot fiziskā, vai kāda cita veida aizraušanās ar otru personu. Sākuma periodā cilvēki mēdz jūsmot viens par otru un būt nesavtīgi, tomēr viņu patiesā būtība pakāpeniski liek par sevi manīt un tad ir iespējamas būtiskas grūtības.

Cilvēku saderību ir iespēja noteikt arī apskatot to enerģētiskā līmenī. Gadījumos kad es skatos uz pāriem, tad ļoti labi spēju noteikt, cik tie viens otram ir piemēroti un kas viņus sagaida, ja izvēlēsies būt kopā. Ir acīmredzami, ja kāds no partneriem kaut ko pietēlo un attiecību saglabāšanas dēļ liekuļo, tāpat arī ir redzams, ka cilvēki ir pilnīgi enerģētiski nesaderīgi un kopā viņus satur īslaicīga aizraušanās. Respektīvi apskatot divu cilvēku potenciālu ir iespēja novērtēt, vai ir nepieciešams konkrētajās attiecībās ieguldīt laiku un enerģiju, vai tomēr tas nav to vērts. Protams, izvēle, kā darīt paliek katra cilvēka paša ziņā un atbildībā.

Svarīgākais princips ir nenodarīt, ne sev, ne otram pāri, tāpēc sargāsim viens otru!


Snowy Mountain.png