Search

Lasītājs Jānis jautā par cipariem (21:21...)


20039040.jpg

Sveika Agnese!

Vakar biju pie Tevis parunāties. Liels paldies Tev par veltīto laiku, es ieguvu dažas ļoti vērtīgas atziņas.

Pavisam aizmirsu pajautāt par lietu, kas man neliek mieru aptuveni gadu. Paskatoties pulkstenī ļoti bieži redzu ritmiskas ciparu kombinācijas, piemēram - 12.12, 15.15. 20.20 utt. tagad pēdējā laikā - 12.21 20.02 13.31. utt. Vai tam ir kāda nozīme? Šķiet, tas notiek pārāk bieži, lai būtu sagadīšanās

Agneses atbilde.

Atbildot uz Jāņa jautājumu par skaitļu sakritībām ikdienā, varu teikt, ka tās tik tiešām nav nejaušības.

Tas ir veids kā ar mums sazinās visums, Dievs, garīgie pavadoņi, eņģeļi. Lai arī kādos vārdos mēs ietērptu avotu, kas ar mums sazinās, tam ir ko teikt... Diemžēl liela daļa cilvēku nepievērš šiem cipariem un to kombinācijām lielu vērību. Jo, uzskata to par kāda veida nejaušību vai cikliskumu. Patiesībā, šiem cipariem vajadzētu pievērst uzmanību, jo tie var norādīt uz diviem faktoriem.

Viens no faktoriem ir cipari, kuri cilvēkam seko līdzi visas dzīves garumā, parasti jau no bērnības. Tāpat cilvēks instinktīvi jūt kādu saikni ar konkrēto skaitli un uzskata to par sev labvēlīgu. Šie cipari būtu jāiekļauj savas ikdienas skaitļu gammā. ( Telefona numurs, mājas numurs, auto reģistrācijas numurs u.c.) Galvenā šo ciparu funkcija ir aizsardzība un veiksme. Mēs varam šos ciparus iekļaut loterijas biļetēs, kāzu datumā, pieņemt svarīgus lēmumus attiecīgajos datumos, kuri saistīti ar konkrēto skaitli.

Nākamais faktors ir skaitļi, kurus novērojam dažus gadus, mēnešus vai dienas, bet nesaistām tos ar sevi. Šie skaitļi liecina par to, ka iespējams mūsu dzīvē ir kaut kas atgadījies un neejam pa pareizo ceļu, atsakāmies pieņemt kādu situāciju vai notikumu. Šādā veidā tiek sūtīta informācija par to, ka ir pienācis īstais laiks, kaut ko savā dzīvē mainīt un pārāk ilgi atrodamies iesprūduši konkrētajā situācijā kā rezultātā nenotiek progress virzienā uz attīstību.

Ciparu tulkošana un pareiza interpretācija ikdienā ir sarežģīts process un prasa daudz garīgās enerģijas. Cilvēks vēlās saņemt skaidras atbildes un norādes. Līdz ar to vislabākais veids kā to panākt ir nodibināt saikni ar pirmavotu, kas ir visas informācijas nesējs. Lai, to panāktu, ir jābūt brīvai enerģiju plūsmai, visām čakrām jāfunkcionē līdzsvarā un jāiemācās pareizi saņemt un interpretēt informāciju sev saprotamā veidā. Galvenā panākumu atslēga ceļā uz kvalitatīvu informācijas saņemšanu ir pilnīga prāta neiesaistīšana procesā un zemapziņas tīrība. Process prasa laiku un vēlēšanos strādāt ar sevi, bet, ja cilvēks kaut ko vēlās un dara, viss ir iespējams.


Indija2020.jpg