Search

Tavs ceļojums uz iepriekšējo dzīvi ir iespējams.


Past-Life.jpg

Ļoti bieži cilvēkus nomoka jautājumi par attiecību un veselības problēmām, kurām risinājumu rast nespēj ne ārsti, ne psihologi. Cilvēki cieš no dažādām neizskaidrojamām fobijām, bailēm, kas saistītas ar personisko izaugsmi vai pat kompleksiem un motivācijas trūkuma. Tas ir ļoti traucējoši, mokoši un nogurdinoši, jo cilvēks nav spējīgs rast risinājumu, un iziet no konkrētās situācijas patstāvīgi. Tādos gadījumos darbs tikai ar cilvēka fizisko ķermeni vai astrāla tīrīšanu var būt mazefektīva vai pat neefektīva metode. Galvenokārt tas ir saistīts ar to, ka problēmas sakne slēpjas daudz dziļāk par šo dzīvi. Lielākoties šajā dzīvē notiek cīnīšanās jau ar sekām. Brīžos, kad redzu, ka cilvēka problēmu cēlonis ir dziļāks, piedāvāju apskatīt iepriekšējās dzīves un rast risinājumu. Tiek apskatīta un pēc tam analizēta iegūtā informācija efektīvai cēloņu-seku likvidēšanai.

Ir divu veidu metodes, kuras pielietoju, kad notiek iepriekšējo dzīvju apskatīšana. Pirmā no tām, ka cilvēks pats personiski tiek ievadīts atbilstošā prāta stāvoklī, kas nodrošina iepriekšējo dzīvju redzējumu. Princips ir ļoti vienkāršs, attiecīgā persona apguļas, atslābinās un seko maniem norādījumiem un atbild uz jautājumiem. Lai pilnībā izprastu problēmu un to risinātu ir nepieciešami vairāki seansi, kuru, laikā tiek iegūta un strukturēta precīza informācija, lai izprastu, kāpēc subjekts ir nonācis kādā no dzīves situācijām, kurā nejūtas ērti.

Otra metode ietver sevī to, ka es esmu tā persona, kura gūst redzējumu par attiecīgās personas iepriekšējo dzīvju pieredzēm, pēc tam nododot precīzu redzējuma informāciju konkrētajam subjektam. Abas šīs metodes ir vienlīdz efektīvas un palīdz izprast, un atbrīvoties no problēmas uz visiem laikiem, vienalga vai tā būtu fiziska vai emocionāla.


Snowy Mountain.png