Search

Par sevis pilnveidošanu


Lasītāja Gintera jautājums:

Man interesē no tevis (kaut vai caur bloga rakstiem) uzzināt, kā cilvēks pats sevi var pilnveidot ikdienā, piem., mācīties redzēt auras, pats attīstīt/attīrīt savas enerģijas/dziedināšanas spējas, mācīties spēt redzēt garus, utml:

Agnese:

Lai cilvēks iemācītos saskatīt smalkās matērijas un visu kas, ar to saistīts, vispirms ir jānovērtē cik liels ir jau dabas ieliktais potenciāls. Jo ir tādi cilvēki, kuri ir nejūtīgi pret visu neredzamo un nesataustāmo. Tas gan nenozīmē, ka viņi nespēs veikt meditāciju ar vizualizācijas elementiem. Savukārt, lai sāktu saskatīt auras un mirušo garus varētu paiet ļoti ilgs laiks. Labāka situācija ir, ja cilvēks jau jūt apkārtējo vidi ar ne fiziskām maņām, bet nespēj to saskatīt vai izskaidrot. Es ticu, ka cilvēks ir spējīgs to visu apgūt intensīva treniņa un darbošanās rezultātā... Tur vajag lielu gribasspēku un vēlmi sevi attīstīt un strādāt ar sevi. Tas prasa zināmu disciplīnu un noteikti nav vienas dienas un pat ne viena gada jautājums. Manā gadījumā tas viss nāk no dabas, tāpēc šķiet pašsaprotami, līdz ar to savos skaidrojumos esmu lakoniska

Ja runājam par aurām, tad tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem ar, ko sākt, lai attīstītu savu garīgo redzi. Vispirms uz tumša fona ieteiktu pavērot savu roku un ieraudzīt tādu kā caurspīdīgu matēriju, apm. viena centimetra lielumā. Kad tas ir izdarīts var turpināt vērošanu un sākt saskatīt krāsas. Sākumā, iespējams krāsas būs neizteiktas, bet ar laiku intensīvi trenējoties tās kļūs izteiktākas. Vajadzētu izkristalizēties vienai galvenajai pamatkrāsai, kura norāda uz cilvēka būtību. Vienam tā ir zaļa, bet kādam citam tā var būt dzeltena, sarkana u.c.

Ja, man ir jāatbild par biolauku un tā enerģiju sakārtošanu, tas ir ļoti sarežģīts un nogurdinošs process. Ir skaidri jāredz un jāizprot enerģiju plūsma, tāpat ir skaidri jāsaprot kas ir konkrētās iezīmes izraisītājs, šeit ir jābūt attīstītai redzei, sajūtām un izpratnei. Ir jāmācās noņemt blokus tā, lai netiktu kaitēts un netiktu radīti jauni enerģētiskie sastrēgumi. Darbs ir sarežģīts un atbildīgs. Uzskatu, ka personiskam darbam pašam ar sevi tas ir apgūstams.


Snowy Mountain.png