Search

Par dvēseļu atbrīvošanu


Lasītāja Gintera jautājums:

1) Tu raksti, kā palaidi garus prom Salaspilī. Vēlētos zināt detaļas, kā tas notiek. Es vairākus gadus dzīvoju vietā, kur apmeties gars uz ilgu laiku un kurš man traucēja gulēt. Centos ar viņu kontaktēties un teicu, lai iet uz savu pasauli, bet šķita, ka viņš negrib iziet uz kontaktu/runāt. Varbūt, ja es zinātu tehniku, kā `attaisīt portālu', man izdotos viņu `palaist mājās'.

Agnese:

Šis ir ļoti komplicēts jautājums, jo lai atvērtu „portālu” nav vajadzīgs nekas vairāk, kā redzēt šo „portālu” un noturēt to atvērtu līdz brīdim, kad gars ir aizgājis.

Situācija kļūst komplicētāka tajā momentā, kad cilvēks spēj saskatīt un atvērt „portālu”, bet nespēj saskatīt mirušo. Jo, ne vienmēr tas ko mēs izjūtam sev apkārt kā mirušos arī ir mirušie... Bez mirušajiem vēl ir dažādas enerģētiskas substances, kas netiek pieskaitītas pie mirušajiem, bet pie būtnēm. Un ar tām notiek pavisam cita veida komunikācija un bieži vien no komunikācijas ar šīm būtnēm būtu jāizvairās... Līdz ar to verot vaļā „portālu” kaut kam ko mēs neredzam mēs varam to atvērt priekš dažādām būtnēm un ne tam, lai tās dotos prom, bet lai tām būtu iespēja caur šo „portālu” nokļūt uz zemes. Šis ir salīdzinoši sarežģīts process, tāpēc man ir ļoti grūti atbildēt, nezinot vai cilvēks spēj redzēt mirušo garus vai nespēj.

2) Es nomainīju dzīvesvietu, bet tāpat konkrētā gada mēnesī pie manis nāk gars. Šķiet, ka tas ir nešpetns gars, jo mani aiztiek, kad es guļu un mēģina darīt, lai es neesmu izgulējies. Pieļauju viņš mani tādējādi trenē un atgādina, lai es garīgi pilnveidojos

Šajā situācijā būtu nepieciešama privāta konsultācija, lai es varu apskatīties, kas tas īsti ir un vai no tā ir iespējams atbrīvoties.


Snowy Mountain.png