Search

Pasaki paldies. Dzīvot šeit un tagad.


Šodien izlēmu pastāstīt par to, par ko saku paldies visumam un savam/iem garīgajam/iem pavadonim/iem!

Šķiet, ka ir pienācis laiks to izlikt redzamā veidā, tieši priekš sevis pašas.

Sākšu jau ar to, ka saku paldies, par to, ka vispār esmu! Par to taču ir vērts pateikties ikvienam no mums. Neatkarīgi no tā, vai mēs jūtamies laimīgi un apmierināti ar esošo situāciju, vai arī mūsu prāti ir šaubu pilni. Nav nozīmes tam kā mēs jūtamies. Savās daudzajās meditācijās un citās pieredzēs, esmu sapratusi, ka ļoti svarīgi ir priecāties par to, kas mums ir! Novērtēt to, kas ir. Un aizmirst par to, kā mums nav! Mūs nevar un nedrīkst uztraukt tas, kā mums nav! Mēs par to neko nezinām! Tāpēc, esam tik laipni un, lūdzu, atrodamies tagadnē. Baudām mirkli un pasakāmies par visu, kas mums ir dots! Vienmēr paturiet prātā, ka ir kāds cilvēks, kurš būtu gatavs atdot visu, lai varētu būt Jūsu vietā. Šī ideja palīdzēs vairāk apzināt savu vērtību un to, kas Jums pieder. Tāpat noteikti izvairieties no visa negatīvā. Jo, kā vēsta sen zināmas un senas gudrības, tad negatīvais projicē negatīvo un tāpat ir ar visu pozitīvo Jūsu dzīvēs! Ja, kāds Jūs ir apvainojis, tad noteikti nevajag sevī krāt dusmas un naidu. Jo, tas viss bumeranga veidā atgriezīsies atpakaļ atkal un atkal. Tā Jūs mūžīgi mētāsiet šo bumerangu no cilvēka uz cilvēku! Brīnīsities, kāpēc cilvēki pret Jums tā attiecas. Paturiet prātā vienu vārdu “BUMERANGS” un Jums viss taps skaidrs, kā diena. Tā vietā, lai mētātu ļaunumu visapkārt pa pasauli, atveriet savu sirdi un prātu gaišām domām un emocijām. Ja, kāds dara pāri, tad ziniet, šis cilvēks visdziļākajā savā būtībā ir nelaimīgs. Jūsu spēkos ir to mainīt. Padodiet tālāk visuma mīlestības enerģiju. Sūtiet šim cilvēkam visu labo, skaistas domas un emocijas. Laidiet sev garām visu negatīvo. Vizualizējiet, kā Jums garām traucās, negatīvās enerģijas lādiņš, Jūs neskarot, jo esat ieskauti baltā enerģijas laukā. Jo vairāk kāds Jūs aizvaino, jo spēcīgāk viņu mīliet. Un Jūs pamanīsiet, kā viss mainās! Lēnām šī persona pret Jums atmaigs un sāks domāt plašāk. Dodiet tam laiku notikt. Ja, šis cilvēks, tomēr, nav gatavs mainīties un negatīvisms ir iesakņojies pārāk dziļi, lai Jūs spētu to mainīt, viņš nesajūtot pretestību, atkāpsies.

Noteikti saku paldies, par to, ka esmu pamodusies, ka spēju kustēties, domāt un just. Sajust smaržas un garšas. Saku paldies pat par to, ka spēju sajust un izbaudīt spelgoni aiz loga. Paldies, par to, ka redzu šo krāsaino pasauli. Saku paldies par visām savām maņām! Vienmēr pasakieties par visu, ko redzat un jūtat. Tas ir svarīgi, jo tas nozīmē, ka esat apdāvināts. Atcerieties, ne visi cilvēki ir tik laimīgi un spējīgi Just kā Jūs! Esiet pozitīvi un laimīgi par šīm vienreizējām iespējām! Pat, ja Jums šķiet, ka visas dienas ir vienādas, tad ziniet, tā ir tikai ilūzija. Nav nekā tāda kas būtu tāds pats kā iepriekšējais, vai nākošais. Viss Jums apkārt esošais ir tieši tikpat vienreizējs un neatkārtojams kā Jūs paši! Tāpēc novērtējiet katru jaunu dienu, katru ūdens malku, katru ēdienreizi. Katrs malks un katrs kumoss ir kas jauns un savādāks. Nekad tas pats! Viss plūst un mainās. Jūs maināties ik sekundi, Jūs nekad vairs nebūsiet tāds, kāds bijāt pirms šīs sekundes. Jūsu šūnas dzimst un mirst. Laiks rādīs šīs pārmaiņas, bet paturiet prātā, ka tas, kas būs redzams pēc gadiem, mainās ik sekundi. Baudiet to tagad un sakiet paldies par to tagad.

Es saku paldies, ka man ir mans ķermenis. Paldies, ķermenim par lielo darbu, ko tas iegulda, lai mani uzturētu pie dzīvības, pārstrādājot, filtrējos, aizsargājot un uzņemot visas vielas un substances, pārvēršot tās par kaut ko vajadzīgu un noderīgu. Ka, tas ir skaists. Skaists priekš manis, jo skaistums ir vērotāja acīs. Un nekad neticiet, ja kāds Jums saka, ka Jūs esat neglīts! Jūs esat skaists un unikāls. Ja, pat Jums nav kāju vai roku, Jūs esat unikāls, jo otra tāda nav un nebūs. Mīliet savu ķermeni, par to, ko viņš, Jums sniedz. Uztveriet to, kā pieredzi ne sodu. Sakiet paldies savam ķermenim par to, ka viņš ir un kāds viņš ir. Un, Jūs pamanīsiet, kā tas mainīsies un pārveidosies, lai izpatiktu Jums! Sakiet paldies par to visumam, garīgajiem pavadoņiem vai citām būtnēm. Neapsaukājiet sevi un neļaujiet to darīt citiem, jo neviens nav tiesīgs Jūs tiesāt par, to, kas ir dabas dots. Nesauciet sevi par resnu, neglītu, nekam nederīgu. Visums to uztvers un tieši to Jūs saņemsiet. Sāksies bumeranga efekts starp Jums un visumu. Mīliet, katru savu ķermeņa krociņu, sarunājaties balsī vai domās ar savu ķermeni. Iztēlojaties, kā Jūsos ieplūst mīlestības enerģija, kā tā dziedē ķermeni un garu, kā līdz ar to aizplūst Jūsu liekie kilogrami, pumpas vai citas jūsu uzrātās negatīvas izpausmju formas un Jūs iegūstat sev vēlamās aprises un veidolu. Veidojiet savu fasādi ar prieku un mīlestību. Iemīliet sevi no visas sirds!

Es saku paldies, ka man ir gudrs prāts un gars! Tas ir svarīgi. Sakiet paldies, par to, ka esat tik gudrs cik esat un Jūs kļūsiet vēl gudrāks, sakiet paldies, ka Jums ir laba atmiņa un tā tāda būs. Izjūtiet pateicību pret sevi pašu. Jūs esat gars. Rūpējaties par gara mājvietu, savu ķermeni un prātu. Veselā miesā, vesels gars. Ja, arī Jums ir slima miesa, ārstējiet to. Gan garīgi, gan fiziski. Pārmaiņas neizpaliks!

Es saku paldies par palīdzību no augšas, par to, ka man nekā netrūkst, par to, ka neciešu badu vai finanšu trūkumu, saku paldies par visa labā un man vēlamā pārpilnību. Nekas nav pašsaprotams. Jums palīdz un Jūs sargā. bet reizēm Jūs tik ļoti norobežojaties no šīs palīdzības, ka tai ir grūti plūst. Tam palīdzēs viena vienkārša metode. Pateicība par to, ka Jūs sargā un Jums palīdz. Sāciet ar to, ka atceraties gadījumu vai vairākus, kad esat izglābies no kādas traģiskas situācijas, kad kāds neredzams spēks Jūs ir apturējis vai licis iet pa citu ceļu. Un, tagad pasakiet par to paldies ar visdziļākajām pateicības jūtām, kādas vien Jums ir. Tagad, Jūs esat gatavs pateikties arī par turpmāko palīdzību un ļauties tai. Domās variet pateikt, ka esat gatavs savu likteni un izvešanu no jebkurām grūtībām uzticēt Dievam, visumam, garīgajiem pavadoņiem vai citām Jums tuvām būtnēm. Tie var būt mirušie radinieki, eņģeļi u.c. Vēl viena svarīga lieta ir negausties par naudu, precīzāk par tās trūkumu, nebūt skopiem naudas izdošanas laikā. Atdodiet naudu ar prieku un tā pie Jums atgriezīsies ar uzviju. No tiesas noticiet tam! Ja, naudu atdosiet ar nožēlu un negribīgi, visums nesapratīs, ka nauda vairs nav pie Jums. Viņš nopratīs, ka naudu neesat atdevis, jo esat tai pieķēries un vairāk Jums pagaidām nevajag. To, es sauktu par visuma mānīšanu. Ja, Jūs iemācīsities visu viegli palaist vaļā, vienalga naudu, cilvēku, notikumu, tā vietā visums Jums dos ko jaunu un vērtīgāku. Neturieties pie visa vecā un tā, ko esat atdevis. Tā ir dzīvošana pagātnē. Un kamēr vien visums domās, ka Jums tas ir, uz kaut ko jaunu cerēt nevar. Neliedziet sev neko no labā. Bet dariet to ar prieku. Runājot par veselību. Reizēm cilvēki apzināti vai neapzināti vēlās slimot. Tas izpaužas caur vēlēšanos, lai viņus žēlo, rūpējās un uztraucās. Caur šo prizmu veidojas slimība, kā visvienkāršākais veids, lai panāktu vēlamo rezultātu. Šeit runa varētu iet par kādu psihoemocionālu problēmu, mīlestības trūkumu. Šajā gadījumā būtu jāstrādā ar enerģijām un noteikti ar afirmācijām! Slimībai var būt ļoti daudz un dažādu apakš faktoru. Manā gadījumā no bērnības lolotā vēlēšanās strādāt par mediķi un palīdzēt citiem. Vēlēšanās atrasties medicīnas iestādē, tiek interpretēta no visuma puses ļoti tieši. Līdz ar to piemērojot visātrāko un efektīvāko veidu, iespēju tur nokļūt. Caur slimību. Vienkārši nav cita ceļa. Šajā virzienā es strādāju. Cenšos pārtraukt apburto loku, lai rastu kādu citu veidu palīdzēt cilvēkiem, tostarp nekaitējot savam veselības stāvoklim un ķermenim. Pirmais solis ir apjaust, kāpēc Jūs slimojat un tad risināt problēmu.

Es saku paldies, par idejām, domām, meditācijām, apgaismībām un visuma darbības izprašanu. Par iespēju dalīties savā pieredzē ar citiem, par iespēju augt un attīstīties un tikt sadzirdētai. Paldies par iespēju palīdzēt. Ir svarīgi pateikt paldies par šīm netaustāmajām, gaisīgi mainīgajām lietām. Jo, caur to visu, Jūs augat un esat noderīgi sev un citiem. Te izpaužas Jūsu ģenialitāte un idejas.

Liels paldies par cilvēkiem, kuri ir manā dzīvē. Un paldies arī par tiem, kuri līdz šim ir bijuši manā dzīvē. Paldies, par tiem labajiem un noderīgajiem cilvēkiem, kuri būs manā dzīvē un caur kuriem es spēšu vēl vairāk garīgi augt un attīstīties, sasniegt savus mērķus un tikt uzklausīta. Jūs nespējat pastāvēt bez citiem. Diemžēl, tā tas ir. Ir vajadzīgi citi cilvēki, vai būtnes, lai veidotos komunikācija un informācijas apmaiņa. Tas ir novērojams ne tikai starp cilvēkiem, bet arī dzīvnieku pasaulē. Pat visvientuļākie dzīvnieki, tiecas pie citiem. Mēs nekad neesam vieni, pat ne tad, kad mums tā šķiet. Mēs visi esam saistīti savā starpā. Daudzi to neapzinās, vai nevēlas apzināties. Bet tas ir tikai laika jautājums, līdz Jūs to sapratīsiet. Bez citiem, mēs nebūtu tie, kas esam tagad! Tāpēc pasakiet viņiem lielu paldies, par zināšanām un dažādajām pieredzēm, ko tie ir devuši, dod un dos.

Es saku paldies visumam un citām visuma būtnēm, ka viņas ir! Pasakiet paldies tam, ko nespējat izskaidrot, tam ko nespējat saskatīt, sataustīt, vai kā savādāk uztvert ar savām piecām maņām. Šī pateikšanās Jums atvērs jaunas durvis uz jaunām zināšanām.

Un tā mēs varam turpināt vēl ilgi. Mēs katru dienu varam atrast kaut ko par ko pateikt paldies, un arī aprakstīt kāpēc to darām un ko no tā iegūsim, mēs katru dienu varam baudīt notikumus un lietas ar lielu pateicības sajūtu. Ejot pa ielu, saklausīt dabu un sasmaržot to, braucot transportā, vērot pasauli un sajust pret to lielu mīlestību. Sajust mīlestību pat pret to, ko mēs ēdam. (Gaļēdājiem, ir jānoskaita speciāla mantra pirms uzturā lietot gaļu. To es pievienošu vēlāk.) Tā, visa ir mazā ikdienas meditācija, kas ļauj mums aptvert jaunus apvāršņus un iespējas. Saskatīt, to, ko citādi mēs palaistu garām.

Dzīvot šeit un tagad


Indija2020.jpg