Prandhara Ayurveda 100%

dabīgas zāles!                   

 

 

Augu izcelsmes sastāvdaļas tiek sajauktas precīzās proporcijās un sagatavotas atbilstoši senām ajūrvēdas tradīcijām, kas uzlabo svarīgo aktīvo vielu biopieejamību, rada arī sinerģiju - sastāvdaļu savstarpēji pastiprinošais kopējais efekts ir daudz efektīvāks nekā atsevišķu augu darbība.

 

Prandhara ir unikāls aromātisko sastāvdaļu komplekts. Tas mazina galvassāpes un zobu sāpes, tiek izmantots inhalācijām saaukstēšanās, gripas, akūtu elpceļu vīrusu infekciju, akūtu elpceļu infekciju gadījumos, efektīvi mazina iesnas un pārmērīgu gļotu daudzumu, mazina spazmatiskas sāpes un novērš vēdera uzpūšanos. Palīdz pie apdegumiem, mazina locītavu sāpes.

 

Prandhara ir neaizstājams rīks jebkuram ceļotājam! Piemērots kā vispārējas nozīmes zāles, kas mazina dažāda rakstura sāpes.

 

Ar iekšēju lietošanu zāles efektīvi novērš sliktu dūšu, vemšanu, caureju, vēdera uzpūšanos, zobu sāpes un spazmatiskas sāpes.

 

Lietošanas indikācijas: infekcija augšējos elpceļos saaukstēšanās, iesnas, sinusīts, bronhīts.Kuņģa-zarnu traktā žagas, slikta dūša, vemšana, caureja, spazmatiskas sāpes, vēdera uzpūšanās, zobu sāpes. Karstuma viļņi, agonija, galvassāpes, drudzis, saules dūriens.

 

Lietošanas metode:

 

Galvassāpes un zobu sāpes – pielikt uzsūcinātu kokvilnas audumu (marli, vati...) sāpīgajai zonai. Akūtu vai nelielu galvassāpju gadījumā iemasējiet eļļu pieres vai deniņu daļās.

 

Gļotu gadījumā augšējos elpceļos (Kapha nelīdzsvarotība) - ieelpojot un iemasējot lokāli. Bērniem lietošanai uz ādas jāizmanto bāze (ghee, rīcineļļa). Augšējie elpceļi: ieelpošana, pievienojot verdošā ūdenī 2-3 pilienus. Ieelpošanas laikā aizveriet acis ar pārsēju.

 

Gripas vai akūtas elpceļu slimības gadījumā: Marmas masāža uz galvas un kakla, 6 punkti uz sejas (izvairieties no acu zonas).

 

Ar smagu iekaisumu un augstu temperatūru Prandhara mazina karstumu un attīra prātu, pazemina temperatūru. Vienkārši ierīvējiet auss iekšpusē Prandhara.

 

Kuņģa-zarnu trakts: izšķīdina 2-3 pilienus zāļu siltā ūdenī, dzer 3-4 reizes dienā.

Lai novērstu holēru vai gastroenterītu: 2-3 pilienus aukstā ūdenī divas reizes dienā.

 

 

Uzmanību: Izvairieties no saskares ar acīm, sargāt no bērniem!

 

Uzglabāt vēsā vietā, cieši iesaiņotā veidā, celofānā, nesasildīt.

Apmaksa: Brīvi izvēlēts ziedojums + sūtīšanas izdevumi (LV 3eur, āpus LV 8eur, var apvienot kopā ar vēl kādu pirkumu). Raksti uz agnese@domuspeks.com!

 

Kā iegādāties!?

VARIANTS 1

Jūs varat veikt ziedojuma pārskaitījumu pa tiešo uz bankas kontu (Starptautiskie maksājumi, Eiropa):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: GB15 REVO 00997050 3951 86

SWIFT/BIC: REVOGB21

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz agnese@domuspeks.com ar saņēmēja vārdu, uzvārdu, pilnu adresi ar pasta indeksu. Sūtījums tiks piegādāts ierakstītā vēstulē.

 

VAI VARIANTS 2

Caur PAYPAL :

Apmaksu var veikt, Ziedojuma apmaksu sūtot uz PAYPAL kontu: paypal.me/JanisZarins

© 2015 by Agnese

Saziņai vislabāk rakstīt epastus (izskata administrācija rindas kārtībā): agnese@domuspeks.com
uz atbildi var nākties pagaidīt brīžiem pat nedēļu, tomēr atbilde būs.
Sūtiet SMS uz zvaniem atbildu reti // Tel: 22 18 05 56 //
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now